1. Anasayfa
  2. iOS

DearMob iPhone Manager – Ücretsiz Lisans Key

DearMob iPhone Manager – Ücretsiz Lisans Key
0

Windows ve macOS işletim sistemlerini destekleyen DearMob iPhone Manager programı için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. DearMob’un mobil yöneticisi, iTunes’u yüklemenize gerek kalmadan iOS cihazınızdaki dosyaları yedekler, şifreler, aktarır ve geri yükler.

DearMob iPhone Manager, Windows ve Mac için basit ve güvenli bir iOS dosya yedekleme, şifreleme ve kurtarma aracıdır. İPhone veya iPad’inizdeki müzikleri, fotoğrafları, videoları, kişileri, kitapları, takvimleri yönetin. Verileri silmeden iOS dosyalarını tamamen veya seçici olarak aktarın veya kurtarın. Medya dosyalarını bir parola ile koruyun. HEIC’i JPG, MKV, AVI’yi MP4’e dönüştürün.

DearMob iPhone Manager Serial Lisans Key

Programı çalıştırın, sağ alt köşedeki “Kaydol” düğmesine tıklayın ve aşağıdaki lisans anahtarlarından birini etkinleştirin.

Hediye Lisans Sayfasına Gitmek İçin Tıkla!

Windows

CCMJT-6MXQ7-CYQ5O-KD5S2

macOS

CDDSR-2X44X-V6OMH-7Y7VB

Tam iPhone Veri Yedekleme ve Geri Yükleme

Tüm iPhone iPad verilerinin tek tıklamayla Mac veya Windows’a yedeklenmesini ve yedeklemeleri yeni cihaza geri yüklemeyi destekler. iTunes artık gerekli değil.

Özel Seçeneklerle IPhone Dosya Aktarımı

Dosyayı istediğiniz gibi seçerek aktarın veya toplu olarak dışa aktarın. Dosyaları iPhone’a sığacak şekilde içe aktarın ve otomatik olarak dönüştürün.

Verilerinizi Güvende Tutun

Parola, gizliliğinizi daha da korumak için yerel veya dışa aktarılan iOS verilerinden bir dosya veya klasörü şifreler. İPhone’unuzu iCloud ve iTunes’un sınırlamalarından kurtarın.

DearMob iPhone Manager Lisans Özellikleri

  • Bir bilgisayarda 6.1 sürümü için ömür boyu lisanstır.
  • Daha yeni sürümlere güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir