1. Anasayfa
  2. Sistem Araçları

Coolmuster Android Backup Manager – Ücretsiz 1 Yıllık Lisans

Coolmuster Android Backup Manager – Ücretsiz 1 Yıllık Lisans
0

Coolmuster Android Backup Manager için 1 yıllık ücretsiz lisans. Android akıllı telefon ve tablet yedekleme ve geri yükleme yazılımı, çeşitli cihaz sorunlarından kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Coolmuster Android Backup Manager, Android’deki verileri yedeklemek ve geri yüklemek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayarınıza bağlamanın iki yolunu sunar USB bağlantısı veya Wi-Fi bağlantısı ile bağlantı sağlanır.

Hızlı ve kolay Android veri yedekleme ve geri yükleme, aynı anda birden fazla cihazı yönetme yeteneği, reklamsız ve küçük bir program.

birden çok dosya türünü destekler: kişiler, mesajlar, arama günlükleri, fotoğraflar, müzik, videolar, belgeler ve özel uygulamalar gibi yedeklemelerinizi yönetmek için.

  1. Buradan tanıtım sayfasına gidin , adın, soyadı, e-posta adresini girin captcha’yı girin ve “tıklayın Gönder ” butonuna .
  2. Sosyal ağda paylaşın. Görünen pencerede, lisans kodunu kopyalayıp bilgisayarınıza kaydedin.
  3. Coolmuster Android Backup Manager’ı (program İngilizce) indirin ve bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza kurun:
Cool muster Android Backup Manager İndir

Desteklenen işletim sistemleri : Windows 10 / 8.1 / 7 / Vista / XP

5 . Programı çalıştırın, ” Android Yedekleme ve Geri Yükleme “ bölümüne gidin .

6 . Sağ üst köşedeki anahtar simgesini tıklayın, Kaydolun “ve kullandığınız e-posta adresini ve kayıtlı lisans kodunu girerek Coolmuster Android Backup Manager’ı etkinleştirin.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir