1. Anasayfa
  2. İnternet

En İyi Google Adsense Alternatifleri

En İyi Google Adsense Alternatifleri
0

Google Adsense internet dünyasının en iyi ve en çok kazandıran reklam firmalarının başında gelmektedir. Google adsense hesabınızın olması eskiye nazaran şuanda daha zor ve almak için çalışma yapılması gerektiği için sizleri biraz zorlamaktadır ki sitenizin de uyumlu olması bir hayli zordur. Bizlerde bu yazımızda adsense alternatifleri başlığı altında bu makaleyi hazırlayarak sizlere yardımcı olmak istedik.

İnsanlar genel olarak internet üzerinde yaptığı araştırmalara bir göz attığımızda google adsense alternatifi reklam şirketleri gibi cümleler geçmektedir ki eğer sizde bu araştırmayı yapıyorsanız çok doğru bir konu üzerinde sitemize giriş yapmaktasınızdır.

Sizlere internet üzerinde bulabileceğiniz en iyi Türk reklam firmaları ve adsense alternatifleri araştırmalarımız üzerine bularak sizlerle birlikte paylaşmaktayız. İsterseniz derhal konumuza geçerek bakalım hangi ağların bizleri beklediğini görebiliriz.

PropellerAds Media

PropellerAds Media reklam ağı, internet üzerinde bulabileceğiniz kaliteli bir reklam şirketidir. Binlerce kişinin web sitesi ve bloğu ile bu sistem üzerinden para kazandığını söyleyebilirim ki gerçekten kaliteli bir yapıya sahiptir kendisi.

Banner reklam modelinin bulunmaması sizleri üzecektir fakat diğer reklam modelleri kullanıcıyı genel olarak üzmeyecek ve sıkmadan sitenizde tutabilecek türdeki reklamlardır. Bu reklam ağı 2011 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir ki sitenizin onay konusunda da problem yaşamadan kolayca kabul edeceklerini umuyorum.

BidVertiser

BidVertiser reklam ağı ise bizleri yabancı olarak karşılayan bir reklam ağı türüdür. Uzun yıllardır piyasa üzerinde kendini belli eden ve kalitesinden de kolay kolay ödün vermeyen bir reklam şirketidir kendisi.

Hindistan merkezli olan bu reklam ağında siteler web onayı ile birlikte bir süre zarfında inceleme yapıldıktan sonra sizlere bilgilendirilmektedir. gösterim ve tıklama başına kazanç sağlayacağınız bu reklam firmasında yönlendirme programı sistemi sayesinde de farklı kazançlar elde etme imkanınızın bulunduğunu söyleyebilirim.

Adsterra

Son zamanlarda özellikle internet sitelerinde ve forumlarda sık sık karşılaştığımız bir reklam ağı olan adsterra ise bizleri bekleyen iyi bir reklam ağıdır. Kazanç olarak özellikle hitiniz yabancı ise ve 1k -5k arası bir hite sahipseniz mutlaka ama mutlaka denemenizi düşündüğüm reklam şirketlerinden birisidir.

Reklam şirketinin sadece banner ile kalmayıp birbirinden farklı reklam modellerinin bulundurması gerçekten şahane bir özelliktir. Genel olarak banner kullanımlarımda facebook üzerinden bir hit çekmiştim ki (100 hit) yaklaşık tıklama başına 2 dolar verdiğini kendim canlı olarak bizzat şahit oldum.

PopAds

PopAds, özellikle popunder ve açılan diğer pencere reklamları kullanıcıların bir numaralı düşmanlarından birisidir ki bazı site sahipleri bu reklam modellerinden deli gibi para kazanıyor diyebilirim. Bizlerin amacı kullanıcıyı sitede tutmak olduğu için bu reklam modelini maallesef kullanamıyoruz fakat popup olarak reklam kullanmak istiyorum diyenleriniz varsa denemesi gereken bir reklam ağı olduğunu söyleyebilirim.

Uzun yıllardır site geliştirmesi ve seo alanında ufak araştırmalar yaparken yüzlerce kez gördüğüm reklam ağlarından birisi olduğu için listemin 4.sırasına yerleştirmek istedim ki sizlerde büyük ihtimalle biliyorsunuz diye düşünüyorum. Raporlamalarında ve diğer sistemsel araçlarında bir problem bulunmamaktadır ki sizlerde kendiniz kullandığınızda kolayca anlayacaksınızdır.

Wordego

Türk internet dünyasının en iyi ve sağlam şirketlerinden birisi olan wordego reklam ağı sizleri zorlayacak olan altyapılardan birisidir. Herkesin denemek istediği fakat site kabul süreçlerinin sert olduğu bu internet sitesinde bir şansınızı deneyin derim.

Wordego reklam ağı genel olarak tıklama başına ve gösterim başına olarak para kazandırma seçeneğini sizlere sunmaktadır. Ödemelerde vs hiç bir problem yaratmamakla birlikte iletişim modelleri de gayet iyi olduğunu sizlere belirtebilirim.

Sizlere paylaştığımız reklam firmaları genel olarak birçok alternatif olarak nitelendirilen reklam şirketlerine göre iyi durumda olduğunu söylemeliyim ki hemen hemen birçoğunu deneyerek sizlere bu sözümü söylemekteyim. Piyasa içerisinde birçok reklam şirketi bulunuyor ki gerçekten birçoğu boş ve hiç bir işe yaramamakla birlikte birde onlarla iletişime geçtiğinizde kendilerini haklı çıkarma isyanları sizleri karşılıyor.

Genel olarak daha çok bilindik markalar sizlerin başını ağrıtmayacaktır ki maallesef bu durumun olmaması biraz zordur. Hiç bir reklam ağı bir adsense kadar olamayacağı için maallesef bu reklam ağlarında işler tıkırında bazen gitmeyebilir fakat tabii hepsi için söyleyemiyeceğim. Sizlerin de adsense alternatifleri kullandığı veya deneyimlediği reklam şirketleri ve modelleri varsa eğer aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle birlikte paylaşabilir ve bilgilendirmesini gerçekleştirebilir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir