1. Anasayfa
  2. Oyun

Civilization 6 Türkçe Yama İndir

Civilization 6 Türkçe Yama İndir
0

Civilization 6, Firaxis Games stüdyosu tarafından geliştirilen oyun dünyasının sevilen strateji türündeki oyunlarından bir tanesidir. Oyun içerisinde aslında bir tarih yazmayı hedefleyerek taş devrinden bu yana teknoloji ile birlikte gelişim yolunda ilerlemektesinizdir.

Oyunda genel olarak yeni şehirler kurarak birbirinden farklı teknolojileri keşfediyorsunuz ve tabii ki bu sayede daha modern bir çağa adım atmaya başlayacaksınızdır. Tarihi yapılar ile birlikte tabii ki oyunda bir savaş da mevcut olduğu için sizler bu düşmanları ortadan kaybetmek için farklı stratejiler ile birlikte işe koyulmanız gerekmektedir.

Oyun şimdiye kadar sayılarla birlikte toplamda 6 tane farklı seri ile karşımıza çıkmış durumdadır ki özellikle son seri olan civilization 6 ile birlikte oyun içerisinde çok büyük bir değişiklik söz konusu diyebilirim. Hem grafiksel anlamda hem de oyunun içerdiği özellikler, kartlar gibi farklı değişiklikler olduğu için oyuncuyu derinden etkileyen bir yapı olduğunu söyleyebilirim.

Bizlerde bu yazımızda sizler için civilization 6 türkçe yama, civilization vı türkçe yama, civilization 6 türkçe yama indir gibi başlıkları ele alarak en iyi yamayı bulduk ve sizlerle birlikte paylaşmak istedik. Hemen aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlıca Türkçe yamayı indirebilir ve oyunu çok daha rahat bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.

Civilization 6 Türkçe Yama Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyanın içerisinde bulunan Base ve DLC dosyalarını oyunun kurulu olduğu dizine atarak Dosyaları Değiştir kısmına tıklayın.

Civilization 6 Türkçe Yama İndir

Civilization 6 Türkçe Yama Ekran Görüntüsü

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir