1. Anasayfa
  2. Oyun

Tropico 6 Türkçe Yama İndir

Tropico 6 Türkçe Yama İndir
0

Tropico 6, oyun dünyasının sevilen ve beğeni kazanmış simülasyon kategorisinde yer alan oyun türlerinden bir tanesidir. Tropico 6 Türkçe yama ile birlikte oyunu tamamen Türkçe haline getirerek yabancı dil ile oynamaktan kurtulabileceksinizdir.

Oyunda Tropico ada devletinde bir devlet kurarak devletinizi büyütmeniz ve tabii ki ileride büyük bir ada haline gelmeniz gerekmektedir. Oyunda elini yumruk yaparak masaya vuran bir diktatör de olabilir veya nazik ve sakin bir karakter seçerek kendinizi halkınıza tanıtabilirsiniz.

Oyunu bizlerin yakından inceleyebilme imkanı oldu ve grafik konusunda olsun, oynanış tarzında olsun muhteşem geri dönüşler aldığımız için bu oyunun sizlerle birlikte türkçe yama versiyonunu paylaşmak istedim. Oyunda başkan olduğunuz için adanıza birbirinden farklı binalar kurarak onları zamanla geliştirebilir ve tabii ki en önemlisi de nüfus oranınızı arttırmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Tropico 6 Türkçe Yama Kurulumu

İndirmiş olduğunuz Türkçe Yama dosyasında bulunan “Game.locres” dosyasını oyunun kurulu olduğu“Tropico 6\Tropico6\Content\Localization\Game\tr” klasörüne atın.

Aktarımdan sonra oyun ayarlarından dilinizi Türkçe yapmayı unutmayın

Tropico 6 Türkçe Yama İndir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir