1. Anasayfa
  2. Ürünler

Caudalie Premier Cru Gündüz Bakım Kremi

Caudalie Premier Cru Gündüz Bakım Kremi

Caudalie Krem Premier Cru serisiyle etkili formüller sunuyor. Ekolojik taahhüt kapsamında yaşlanma karşıtı özel içeriklerle, dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Anti aging etkili Caudalie Krem, tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Kırışıklık sorunuyla mücadele eden hassas ciltler güvenle kullanabilir. Krem dokusuyla dolgunluk sağlarken, cildin kaybolan enerji ve ışıltısını yeniden kazandırmaya yardımcıdır.

1-) Patentli TET8™ Teknolojisi

Senelerce süren bir araştırma neticesinde Patentli TET8™ Teknolojisi elde edilmiştir. Caudalie ürünlerinin genelindeki asma sapı resveratrolü bu teknolojinin en önemli kısmıdır. Manolya ağacı ile etkisi güçlendirilen formül, belirgin bir etki yaratacaktır.

2-) Doğal Hyaluronik Asit

Caudalie Premier Cru’nun içeriğindeki hyaluronik asit biyoteknoloji ile üretilmiştir. Hücre fonksiyonlarının özelliklerini iyileştirmeye yönelik bazı uygulamalar kullanılarak hazırlanmıştır. Bakım kremindeki biyoteknoloji etkisi, yaşlanma karşıtı etkileri daha da güçlendirecektir.

3-) Leke Karşıtı Viniferine

Viniferine, C vitamininin leke karşıtı etkisinden onlarca kat daha güçlü bir formüldür. Asma özünden elde edilen bu içerik gençlik proteinlerine de etki eder.

Caudalie Krem Nasıl Uygulanır?

Günde iki kere ve serum ardından kullanımı önerilir. Temizlenmiş durumdaki yüz ve boyun bölgesine düzenli olarak sürülmelidir. Premier Cru Gündüz Bakım Kremi bittiğinde yedek ürününü temin edebilir ve doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Premier Cru Bakım Kremi Uygulaması Riskli Kişiler

Doktor kontrolünde uygulanması gereken durumlardan bazıları şöyledir:

  • Epilasyon amaçlı lazer uygulamaları
  • Solaryum
  • Hamilelik
  • Güneşe bağlı açık su toplaması
  • Emzirme
  • Açık yara tedavisi
  • Alerjik tedaviler için kontrollü uygulama önerilir. Bu gibi durumlarda kullanımı doğrudan riskli denemez, ancak önlem almak cilt bakımı sürecinizde yararlı olacaktır.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir