1. Anasayfa
  2. Android

Betternet APK indir

Betternet APK indir
0

Android için Betternet APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Tüm Android cihazlar için ücretsiz sınırsız VPN proxy içerir.

Betternet Premium Mod APK Bilgileri

Uygulama Adı Betternet Premium
İşletim Sistemi Android 5.0+
Son sürüm 6.2.0
İndirme Bağlantısı com.freevpnintouch
Fiyat Bedava
Boyut 20.97 Mb
Mod Premium kilidi açıldı
Kategori İnternet Araçları

Bilgilerinizi ve göz atmanızı gizli tutmak için bir VPN hizmeti kullanarak güvende kalın ve korunun. Bu nedenle, tam olarak bunu elde etmek için Betternet Premium for Android’i ücretsiz olarak indirmelisiniz!

Betternet VPN Özellikleri

  • Wifi Güvenliği: Hangi internet hizmetini veya etkin noktayı kullanırsanız kullanın, endişelenmenize gerek yok. Tüm trafik VPN ile şifrelendiğinden korunmaya devam edeceksiniz. Kendinizi her zaman güvende ve korunmuş hissedebilirsiniz.
  • Gizli Mod: Gizli bir yükleme veya eklenti almak zorunda kalmadan tüm göz atma etkinliğinizi şifreleyin. Betternet, zaten uygulamanın temel bir işlevi olarak yerleştirilmiş bu modla birlikte gelir.
  • Sahtekarlık Modu: Çevrimiçi olarak yerleştirilen tüm coğrafi kısıtlamaları atlayın . Sadece konumunuzu gizlemekle kalmaz, aynı zamanda internete tamamen farklı bir yerden erişiyormuş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Çeşitli Fonksiyonlar

Konum Kilitli Uygulamaların ve Sitelerin Engelini Kaldırın: Bu VPN hizmetine erişerek hükümetinizden atlayın ve düzenlemeler veya sansürler. Coğrafi kısıtlamaları tamamen görmezden gelebildiğiniz ve tüm web sitelerinin ve uygulamaların engellemesini kaldırabildiğiniz zaman hiçbir hizmet engellenmez.

Anonim Kalın: IP’niz ve konumunuz her zaman gizli kalacaktır. Bu nedenle, web’de her arama yaptığınızda ve etkinliğinize devam ettiğinizde anonim kalabilirsiniz. Gizliliğiniz kesinlikle garantilidir.

Tam Güvenlik: Herkese açık olduğunuzda bile hala güvendesiniz. Betternet Premium Ücretsiz VPN , herhangi bir WiFi veya etkin noktaya erişmenize ve yine de bilgisayar korsanlarından korunmanıza olanak tanır.

Yüksek Hızlar: Ayrıca, uygulama sizi otomatik olarak bölgenizdeki en iyi sunucuya bağlayacaktır. Sonuç, Betternet VPN hizmetlerini her kullandığınızda süper yüksek hızlar.

Korumalı Erişim Noktaları: Herkese açık erişim noktaları, bilgisayar korsanlarının bilgilerinize erişmesi için en kolay hedeftir. Bu nedenle, mevcut VPN proxy kullanımları ile bu saldırılardan korunabilir ve güvende kalabilirsiniz. Kesinlikle korkacak bir şey yok. Gizliliğiniz garanti altına alınacaktır.

Betternet Premium Hotspot VPN’in Maliyeti

Başlangıçta, kullanıcılar ile Betternet Premium’a erişim arasında ücretli bir abonelik vardır. Bu nedenle, kullanıcıların abonelik planları ve cihazlar arasındaki farkı anlamaları için farklı fiyatları da listeledik.

Unutulmaması gereken bir şey, abonelik hizmetlerini doğrudan ana web sitesinden almak, farklı paketlerde %50’den fazla tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Premium erişiminiz için ödeme yapmaya karar verirseniz, kesinlikle gidilecek yol budur.

Web sitesi için abonelik planları aşağıdaki gibidir.

  • Aylık 11.99 $ – 1 Aylık Erişim
  • 6 Ay için 23,99 $– Bu, planınızda %50 tasarruf sağlayarak ayda 3,99 ABD Doları verir.

Bir yıl için 35,99 ABD doları – Bu plan ayda 2,99 ABD dolarına düşürülür. Yani, bu planı seçtiğinizde ayda %66’ya kadar tasarruf ediyorsunuz.

Android için abonelik alımları aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir:

  • Aylık 11,99 ABD doları – Web sitesine benzer şekilde, bu 1 Aylık Erişimdir.
  • 6 Ay için 47,99 $ – Burada sürümler arasındaki farkı gerçekten görebilirsiniz.
  • Bir yıl için 71,99 $ – Bir Yıllık Erişim, gördüğünüz gibi gülünç bir fiyattır. Bu yüzden planı doğrudan web sitesinden almanız önerilir.

Betternet Premium APK Ücretsiz İndir

Tüm premium özelliklerin kilidini ücretsiz olarak açmak için Betternet Premium APK Modunu ücretsiz indirin. Bu, uygulamanın pahalı abonelik planları için nihai çözümdür. Tüm dezavantajları göz ardı edin ve anında ücretsiz olarak göz atmaya başlayın.

Bunu söylerken, hiç zaman kaybetmeyin. Şimdi bile, bilgisayar korsanları cihazınıza girmeye ve bu ilginç bilgileri almaya çalışabilir. Devam edin ve Betternet Premium APK Android dosyasını hemen indirin.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir