1. Anasayfa
  2. Sektörel

Bebek Zıbın

Bebek Zıbın
0

Bebek Zıbın Çeşitleri

Yaz kış fark etmeksizin kullanılabilen bebek kıyafetleri arasında yer alan bebek zıbın modelleri gelişim çağındaki bebeğiniz için gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz en etkili alternatiftir. Kısa ya da uzun kollu modeller farklı renk ve desen seçenekleri ile farklı malzeme ve dokularda üretilmiş bebek zıbın modelleri bebeğiniz için en doğru seçim olabilir. Bacak arasında çıt çıt yardım ile bağlanan ve bebeğinizin bedenini bir bütün olarak saran zıbınlar çocuğunuzun gelişiminin bütün dönemlerinde rahatlıkla tercih edilebilir.

Yeni Doğan Bebek Zıbın Modelleri

Yeni doğanlara sağlık ve işlevsel çözüm sunan bebek zıbın modelleri yeni doğan dönemi için oldukça iyi bir seçimdir. Çıtçıtlı badi seçenekleri bez değiştirme işini de kolay hale getirdiğinden taze anneler için harika bir çözüm oluşturur.

Bebek Zıbın Çeşitleri İle Rahat Bebekler

Yaz mevsimine uygun penye gibi elastik ve rahat kumaşlardan üretilmiş bebek zıbın modelleri soğuk mevsimlerde tercih edilecek pamuklu kalın ve uzun kollu modeller ile bebekler oldukça rahat ediyor. Bebek stili akımının bir parçası olarak sizde çocuğunuza en güzel giysi modellerini https://www.breeze.com.tr/Kiz-Cocuk/Zibin sitesinden temin edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir