1. Anasayfa
  2. Sektörel

Kadın Tunik Modelleri

Kadın Tunik Modelleri
0

Kadın Tunik Modelleri

Uzun bir etek boyuna sahip tunik modelleri vücudu tam anlamıyla kapatır. Pantolon ve eteklerin üzerine rahatça giyilebilecek diz üstü veya diz altı tunik modelleri de vardır. Tunikler hem günlük yaşamda hem iş hayatında rahatça kullanılır. Hareket rahatlığı da sağlar. Tunikler her sezon rahatlıkla giyilebildiği gibi kolay kombinlenir.

Asimetrik kesim, düz kesim, slim kesim gibi birçok kesim şekline sahip kadın tunikler her tarzda kadına hitap eder. Bazı tunikler uzun kollu olduğu gibi sıfır kollu fermuarlı ya da düğmeli tunik çeşitleri de vardır.

Kadın Tunik Kombinleri

Tek renkli kadın tunikler birden fazla renge sahip ya da tek renkli pantolon veya eteklerle kombin edilir. Birden fazla renge sahip tunikler ise daha çok tek renkli pantolon veya eteklerle kombinlenir. Ayrıca şortların üzerine de uzun tek renk tunik gömlekler tercih edilir. Kışın daha kalın kumaşlı tunikler tercih edilir. Yazın ise ince kumaşlı tunikler sıcaktan etkilenmemeyi sağlar. Faklı kadın tunik modelleri için https://www.sementa.com/kadin-tunik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir