İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile’a Geliyor

Pearl Abyss, bugün yeni sınıf Shai’nin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Maceracılar, artık savaşlarda başkalarına yardım etmekten ve keşiflere katılmaktan hoşlanan bu küçük ama güçlü kahraman ile oynayabilecekler.

Yeni Shai Sınıfı Black Desert Mobile

Shai, Florin Ormanı yakınlarının yerlisi, maceralara atılmayı seven destek sınıfı bir kahraman olarak Black Desert evrenine katılacak. Shai halihazırda var olan 4 kendine özgü yeteneği ile Ascension özelliğini barındıran bir kahramandır. Shai ile 10. seviyeye yükselen Maceracılar, onun ek yeteneklerine de erişebilecek. Shai, yeteneklerinin yanında bumeranga benzeyen dev silahı Florang ile alt silahı Vitclari’yi kullanarak düşmanlarını savuşturabilir ve müttefiklerine destek olabilir.

Shai için Özel Level Atlama Etkinliği Düzenleniyor

Shai için Özel Level Atlama Etkinliği Düzenleniyor

12 Nisan tarihine kadar Shai için özel bir level atlama etkinliği de gerçekleştiriliyor. Shai ile level 70’e ulaşan Maceracılar, 1000 Siyah İnci dahil olmak üzere çeşitli ödüllere sahip olabilecekler.

Tanıtım videosunu buradan izleyebilir ve daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap