1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Yeni Renklerle PS5 Konsol Kapakları 17 Haziran’da Geliyor

Mavi, mor ve pembe kapaklar hem disk hem de dijital konsollar için mevcut olacak.

Yeni Renklerle PS5 Konsol Kapakları 17 Haziran’da Geliyor
1

PS5 Konsol Kapakları Üç yeni renk: yıldız ışığı mavisi, galaktik mor ve nova pembesi her birinin fiyatı 54,99 ABD dolarıdır. Aynı zamanda konsolun hem disk hem de dijital versiyonları için mevcut eşleşen dualsense kontrolör yelpazesiyle (64,99 £, Playstation.com ) eşleşiyor.

Bir PlayStation 5 kullanıyorsanız özellikle beyaz renk grubunun büyük bir hayranı değilseniz, Sony, ön yüzleri daha özelleştirilebilir hale getirmek için yeni bir konsol kapağı serisi başlattı.

Üç yeni renk, şu anda mevcut olan gece yarısı siyahı ve kozmik kırmızı kaplamalardan oluşan mevcut ürün serisine katılıyor ve müşteriler bunları Haziran 2022’de piyasaya çıktıklarında satın alabilecekler.

Bu kapaklar ilk olarak Aralık 2021’de duyurulmuştu ve o zamandan beri yeni renk seçenekleri, konsollarına önemli bir parlaklık kazandırmak isteyen PlayStation hayranları arasında son derece popüler oldu.

Yeni ön yüzlerin ne zaman piyasaya sürüleceğini ve bunları ne zaman satın alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki makalenin geri kalanını okumaya devam edin.

PS5 konsolu şunları kapsar: 44,99 £, Playstation.com – 17 Haziran’dan itibaren mevcut

Sony, Galactic Purple, Nova Pink ve Starlight Blue çeşitlerinin 17 haziran’da satın alınabileceğini doğruladı.

PlayStation, üçüncü taraf üreticilerle bazı uzun yasal anlaşmazlıkların ardından Ocak 2022’de kendi özel ön yüzlerini piyasaya sürdü. Konsol hayranları, PS5’e benzersiz bir hava katmak için kendi tasarımlarını özelleştirmeye devam ederken, bunlar TV’nizin altında bulunan oyun cihazına biraz parıltı katmanın en “resmi” yolu olmaya devam ediyor.

44,99 £ karşılığında oyuncular, yıldız açık mavisi, galaktik mor ve nova pembesi ile mevcut gece yarısı siyahı ve kozmik kırmızı renk grupları arasında seçim yapabilir. Yeni plakalar, eski kapaklar çıkarıldıktan sonra kolayca yerine oturacak şekilde tasarlanmıştır ve ayrıca alıcıların garantilerini geçersiz kılmalarına yardımcı olur.

Disk sürümünün ve dijital sürümün her birinin kendi ön yüz plakası setine ihtiyaç duyacağını unutmayın; bu nedenle, disk sürücüsü içermeyen konsola sahipseniz, doğru plaka setini satın aldığınızdan emin olun, aksi takdirde bunlar üzerine sığmaz.

17 Haziran’dan itibaren mevcut

Satın alabileceğiniz diğer özel PS5 kapakları

PS5 Yeni Nova Pembesi, Yıldız Işığı Mavisi ve Galaktik Mor Konsol Kapağı
Nova Pembesi, Yıldız Işığı Mavisi, Galaktik Mor Konsol Kapağı

Mavi, mor veya pembe PS5 kapaklarını almak için sabırsızlanıyorsanız, Playstation’dan satın alabileceğiniz başka özel PS5 kaplamaları da var.

Şu anda iki farklı seçenek var: gece yarısı siyahı ve kozmik kırmızı. Siyah kasa, önceki Playstation konsol nesillerini (44,99 £, Playstation.com ) andırırken, kırmızı kapak, yeni nesil konsolunuza (44,99 £, Playstation.com ) hoş bir bordo rengi katıyor.

Yazı Kaynakları
blog.playstation.com

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bir parça plastik nasıl bu kadar pahalıya mal olabilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir