1. Anasayfa
  2. Rehber

WhatsApp Kalite Düşürmeden Fotoğraf Gönderme

WhatsApp Kalite Düşürmeden Fotoğraf Gönderme
0

Milyonlarca kişinin mesajlaşmada tek bir adres olarak görmüş olduğu whatsapp uygulaması, gün geçtikçe çok daha fazla indirilme sayısına ulaşmaya devam etmektedir. Bizlerde sizler için bu yazımızda uzun zamandır paylaşmak istediğim whatsapp kalite düşürmeden fotoğraf gönderme, whatsapp kalite düşmeden fotoğraf gönderme, whatsapp kalite düşmeden durum paylaşma gibi başlıkları alarak sorunun çözümünü sizlerle paylaşmak istedik.

Bildiğiniz üzere whatsapp üzerinden sadece bir gün içerisinde milyonlarca kişi birbirine görüntü, ses kaydı, belge gibi içerikler göndermektedir ki bizlerde bunlardan bir tanesiyiz. WhatsApp uygulamasında yer tasarrufu adına ve tabii ki sunucularla alakalı bir problem olduğunu düşündüğümüz resim gönderirken kalite düşüyor gibi bir sıkıntı bulunmaktadır. Birazdan anlatacağımız yöntemler ile birlikte bu sorunu basit bir şekilde çözerek sizlere de nasıl yapılacağını basit bir şekilde göstereceğiz.

WhatsApp Kalite Düşürmeden Fotoğraf Gönderme

WhatsApp uygulaması üzerinde WhatsApp kalite düşürmeden fotoğraf nasıl atılır sorunun cevabını arıyorsanız bu işlemleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. İlk olarak “whatsapp” uygulamasına giriş yapıyoruz.
  2. Resmi göndermek istediğiniz kişiye “tıklıyoruz.”
  3. Şimdi ise “Belge” kısmına gelerek cihazınızda bulunan resimleri seçiyoruz.
  4. Seçtiğiniz resimleri “Gönder” diyerek işlemi tamamlıyoruz.

WhatsApp Kalite Düşürmeden Fotoğraf Gönderme

Eğer resimlerinizi görsel yerine belge olarak gönderim sağlarsanız resimleriniz kalite kaybına uğramadan karşı tarafa iletilecektir.

Burada gönderdiğimiz işlem tamamen başka bir program kullanmadan yapılan bir işlemdir ki aksi taktirde kalite kaybetmemek için bir uygulama vb yazılım indirmenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken işlem fotoğrafı gönderirken Belge olarak göndermenizdir ki bu işlemde son derece basittir. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı yorumlarınızı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir