1. Anasayfa
 2. SEO

Vovsoft SEO Checker 7.5 – Ücretsiz Lisans Key

Vovsoft SEO Checker 7.5 – Ücretsiz Lisans Key

SEO Checker, web sitelerini verimli bir şekilde tarayabilen, kullanımı kolay bir web sitesi tarayıcısıdır, aynı zamanda bozuk bağlantıları bulmanıza, sonuçları gerçek zamanlı olarak analiz etmenize, veri toplamanıza, dahili ve harici bağlantıları ayırt etmenize, dofollow ve nofollow olan bağlantıları kontrol etmenize olanak tanır.

Vovsoft SEO Checker 7.5 Lisans Key

Programı indirdikten sonra SEO Checker’ı çalıştırın ve aşağıda size verdiğimiz lisans koduyla programınızı etkinleştirin.

Vovsoft SEO Checker 7.5 İndir
HG9WP-JUVLM-JYREW

Vovsoft SEO Checker ile SEO Analizi

Arama motoru optimizasyonu (SEO) veya organik arama pazarlaması, yerleşim için ödeme yapmadan arama motoru sonuç sayfalarındaki (SERP) web sitelerinin sıralamasını iyileştirmek için tasarlanmış yazılımı ifade eder.

Bu ürünler, arama alaka düzeyini artırmaya yönelik en iyi stratejileri belirlemek için anahtar kelime analizi ve geri bağlantı izleme gibi özellikler aracılığıyla öngörüler sağlar.

Sayfa içi SEO Denetleyicisi

Sayfa içi SEO (“site içi SEO” olarak da bilinir), web sayfası içeriğini arama motorları ve kullanıcılar için optimize etme uygulamasıdır. Yaygın sayfa içi SEO uygulamaları arasında başlık etiketlerinin, içeriğin, dahili bağlantıların ve URL’lerin optimize edilmesi yer alır. Bu yazılım site haritalarının, bağlantıların, dahili geri bağlantıların, çapaların, H1, H2, H3, H4 başlıklarının tam listesini sağlar ve sayfa içi SEO kontrol çalışmalarınızda size yardımcı olur.

Vovsoft SEO Checker, seo kontrol yazılımını kullanarak web sitenizi veya nişinizdeki rakip web sitelerini özgürce test edebilir ve hızlı bir şekilde teknik SEO analiz raporu (SEO hataları dahil) ve değerli verileri alabilirsiniz.

Google, Bing, Yahoo, Baidu, Yandex, DuckDuckGo’da daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olabilir.

SEO Yapısını Analiz Etmek için Basit Tarama Aracı

Bu tarama aracı, aşırı karmaşık olmadan çok kullanışlı bir SEO analizörü ve SEO optimizasyon yazılımıdır.

Herhangi bir URL girin, “Başlat” düğmesine tıklayın. Program web sitesini tarayacak ve web sitesinin boyutuna ve tanımlanan sayfa sınırına bağlı olarak saniyeler içinde size gösterecektir. “Seçenekleri Göster” özelliğini işaretlerseniz, web sitesi kontrolü yaparken size daha fazla yardımcı olabilecek yöntemler ortaya çıkacaktır. Ayrıca ince ayar için “bağlantı zaman aşımı“, “yanıt zaman aşımı“, “tarayıcı aracısı“, “uzantıları yoksay” ve “URL’leri yoksay” seçeneğini de değiştirebilirsiniz.

SEO Nasıl Kontrol Edilir?

SEO kontrolünü başlatmak için URL alanına bir web sitesinin URL’sinin girilmesi gerekmektedir. Daha sonra tek yapmanız gereken “Başlat” butonuna basmak. Uygulama, gelen ve giden bağlantıları analiz ederek tüm dahili sayfaları otomatik olarak bulup yükleyecektir.

Vovsoft SEO Checker Özellikleri

 • Dahili URL listesi
 • Bağlantı ve geri bağlantı listeleri
 • Sayfa başlığı listesi
 • META açıklama listesi
 • HTTP ve HTTPS yanıt kodları
 • Sayfa hızı
 • Alan adı veya alt alan adı tabanlı tarama
 • H1, H2, H3, H4 başlık listeleri
 • Bağlantı listesi (anahtar kelime yamyamlığını önleyin)
 • Site haritası oluştur
 • CSV, XML, TXT’ye aktar
 • Sözcük sayısı
 • Gömülü SQLite veritabanı (bellek içi veya dosya)

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir