1. Anasayfa
  2. Eğlence

Voicemod – Ücretsiz indirme ve yazılım incelemeleri

Çevrimiçi sohbet ederken sesinizi başka bir sese benzeyecek şekilde değiştirin.

Voicemod – Ücretsiz indirme ve yazılım incelemeleri

Voicemod, tonlarca harika ses ve efekt içeren bilgisayar için yeni nesil bir Ses Değiştirici yazılımıdır. Oyuncular, yayıncılar ve iletişimini daha eğlenceli hale getirmek isteyen herkes için tasarlandı.

Voicemod, piyasada bulunan hemen hemen tüm iletişim ve akış yazılımlarıyla uyumludur: Discord, Fortnite, PUBG, CS-GO, Skype, Twitch, TeamSpeak, Steam, OBS, Hangouts, Bebo.

Voicemod PUBG (Players Unknown Battleground), LOL (League of Legends), Minecraft (troll like a boss) veya Fortnite gibi çevrimiçi oyunlarla uyumludur. Discord, Skype gibi sohbet araçlarıyla veya VRChat gibi platformlarda da çalışır. Youtuberlar ve oyuncular için bir uygulama. Sesli Mod’u kullanmak kolaydır: Ücretsiz olarak indirin, ses modülatörünü / değiştiricisini ücretsiz efektlerle kurun ve kullanın. Çevrimiçi oynamak ve konuşmak için en çılgın ve eğlenceli şey. Ses modu, Windows’un çevrimiçi sohbet etmesi için ücretsiz bir yardımcı değiştiricidir. Şimdi indirin ve PC ve Çevrimiçi Oyunlar için en iyi modülatörü keşfedin.

Voicemod Genel Bakış

Voicemod, çevrimiçi oyunlar için ücretsiz bir gerçek zamanlı ses değiştiricidir. PUBG (Players Unknown Battleground), LOL (League of Legends), Minecraft (troll like a boss) veya Fortnite gibi çevrimiçi oyunlarla uyumludur. Discord, Skype gibi sohbet araçlarıyla veya VRChat gibi platformlarda da çalışır. Youtuberlar ve oyuncular için bir uygulama. Sesli Mod’u kullanmak kolaydır: Ücretsiz olarak indirin, ses modülatörünü / değiştiricisini ücretsiz efektlerle kurun ve kullanın. Çevrimiçi oynamak ve konuşmak için en çılgın ve eğlenceli şey.

Tonlarca harika efektle sesinizi değiştirin

Voicemod Voice Changer için ses efektlerinin listesi

Kadın, kız, bilim kurgu ünlü ses değiştirici ve AutoTune seslerini (bir tuzak şarkıcısı olarak) kullanın. Tonlarca komik ses efektimiz var, takım arkadaşlarımızla eğlenceli anlar yaratıyoruz ve kadın sesi, perde efekti, derin ses, sincap ve çok daha fazlasıyla yakın sohbetlerimiz …

Ses efektlerimiz

2 × 1, 8 bit, Yetişkinlerden Çocuklara, Uzaylı, Android, Afonik, Bebek, Doğum Günün Kutlu Olsun, Bot, Katedral, Mağara, Merkez, Çocuklardan Yetişkinlere, Çizgili Sincap, Polis, Deli, CS · CT, CS · T, Karanlık, Karanlık , Kong, Sihirli akorlar, Erkek Kadına, Octaver, Ogre, Parti Zamanı, Sahip Olunan, Robot, Romantik, Yakut, Noel Baba, İkinci Hayat, Uykucu, Uzay Adamları, Konuşma Karıştırıcısı, Konuşmacı, Ruh, Hikaye Anlatıcı, Yabancı, Öğrenci Salonu, Öğrenci Oyun Süresi , Kılıç, Telefon, Sualtı, Venom, Vibrato, Voicetune, VR, Wah-Wah, Kadın Erkek ve Zombi.

Artıları

CANLI SES DEĞİŞTİRİCİ

Hayır, oynatma değil. Sesli mod, sesinizi gerçek zamanlı olarak değiştirebilir.

MUHTEŞEM SESLER

42 farklı ses ve efekt ve ayrıca özel içeriğe sahip olma imkanı.

KONUŞMA MODU

Tamam, gerçek zaman etkileyici. Ancak bazen Konuşma Modu iyi bir seçim olabilir.

KOLAY ENTEGRASYON

20 dakika uygulama ve kullanıcılarınız için sonsuza kadar eğlence.

KULLANIŞLI ARAÇLAR

Mevcut sesi bir video veya ses dosyasında dönüştürün.

DÜŞÜK CPU İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ

Düşük kalitede harika çalışıyor
cihazlar.

Voicemod Önemli Ayrıntıları

  • Çeşitli VoIP programlarında sesinizi değiştirin
  • Son güncelleme tarihi 31/10/20
  • Son 6 ay içinde 1 güncelleme yapıldı
  • Mevcut sürümde VirusTotal‘da 0 bayrak var

Voicemod 64 bit ve 32 bit İndirme Özellikleri

  • Sesli mod doğrudan, ücretsiz ve güvenli indirme
  • son sürüm güncellemesi
  • Windows 10 64 bit ve 32 bit ile uyumlu
  • PC veya dizüstü bilgisayarınız için Voicemod’u indirin

Sonuç

Windows 10 için Voicemod, Voicemod tarafından geliştirilmiş ve güncellenmiştir. Tüm tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. key varmı acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir