1. Anasayfa
  2. Yapay Zeka

Vidnoz AI: Yapay Zeka Video Oluşturucu

Vidnoz AI: Yapay Zeka Video Oluşturucu
0

Vidnoz AI, bir dizi yazılımla video üretimini kolaylaştıran, yapay zeka destekli ücretsiz bir video oluşturma platformudur. Yapay zeka destekli araçlar içerisinde; 300’den fazla gerçekçi avatar, 350’den fazla önceden tasarlanmış video şablonu ve birden fazla dil ve stilde 470’den fazla gerçekçi yapay zeka sesinin kapsamlı seçimi bulunuyor.

Vidnoz AI, kullanıcıların hızlı ve zahmetsizce ilgi çekici videolar oluşturmasına olanak tanıyan çevrimiçi bir AI video oluşturucusu‘dur. 2016 yılında kurulan Vidnoz, herkesin kolaylıkla büyüleyici videolar oluşturmasını sağlamayı hedefliyor.

Vidnoz’ da her kullanıcı 1 dakikada ücretsiz AI videoları oluşturabiliyor. Video oluşturma sürecini kolaylaştırmak için bir dizi özellik ve avantaj sunar.

Yapay Zeka Destekli Ücretsiz Video Oluştur

Vidnoz AI Özellikleri Nedir?

Vidnoz AI’nın temel özellikleri şunlardır:

Gerçekçi Yapay Zeka Avatarları

Vidnoz AI, farklı sektörlerden ve rollerden 300’den fazla gerçekçi avatar sağlar. Buna ek olarak
Aralarından seçim yapabileceğiniz Yapay Zeka ve Animasyonlu Avatarlar kütüphanesi sayesinde kullanıcılar, kendi fotoğraflarını oluşturmak için istedikleri fotoğrafları yükleyebilirler.

Gerçekçi Yapay Zeka Avatarları Oluştur

Önceden Tasarlanmış Video Şablonları

Vidnoz AI’da kullanıcılar, farklı video türleri için önceden tasarlanmış video şablonları arasından seçim yapar (örnek içerikleriyle hızlı bir şekilde videolar oluşturmak için öğreticiler, ürün demoları, satış konuşmaları, sosyal medya).

Vidnoz AI: Yapay Zeka Video Oluşturucu

Yatay (1920 x 1080) ve Portre (1080 x 1920) dahil olmak üzere çok çeşitli en boy oranı şablonları 1920) farklı cihazların ekran gereksinimlerini karşılamak için de mevcuttur. Önceden var olan altyazılar, geçişler ve efektler otomatik olarak uygulanabilir; bu da altyazı ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kullanıcı Dostu Arayüz Tasarımı

Vidnoz AI, sezgisel bir arayüze sahip basit ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Bir avatar seçmek, bir şablon seçmek veya sese ince ayar yapmak olsun, süreç basit ve Sezgisel olarak yönlendirilir.

Güçlü çevrimiçi video düzenleyici, videolarınızı yüklemenizi destekler.

Vidnoz AI: Yapay Zeka Video Oluşturucu

Ultra Hızlı Video Oluşturma

Saniyelerle ölçülen bekleme süreleri ile ultra hızlı video oluşturma özelliği sunar.

470+ Dudak Senkronizasyonu Yapay Zeka Sesi

Vidnoz, 23 dilde, her biri benzersiz aksanlara sahip 470’den fazla doğal sesli yapay zeka sesi sunuyor. Ayrıca içerik oluşturucular çok çeşitli ses seçenekleri arasından seçim yapabilir. Stilleri, duyguları ve videonun amaçlanan tonuna ve stiline mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

470'den fazla dilde ve aksanda yapay zeka videolar oluşturun

Dudak senkronizasyonlu yapay zeka seslendirmeleri, uygun tonlar ve jestler ile metin metnini doğru dudak hareketleriyle mükemmel şekilde eşleştirebilir.

Ücretsiz Medya Kütüphanesi

Vidnoz, video varlıklarını bulmanın zorluklarını ortadan kaldıracak bir çözüm sunuyor. Ücretsiz bir medya kütüphanesi içinde; görüntüler, müzik, simgeler ve metin gibi çok çeşitli varlıklar içerir.

Özel Avatar

Vidnoz AI ile kullanıcılar kendi kişiselleştirilmiş AI avatarlarını oluşturabilirler.

Ses Klonlama

Gerçek sesin %99’una benzeyen ses kayıtlarını kullanarak sentetik bir ses oluşturun. Kullanıcılar şunları yapabilir: Klonlanmış sesle kolayca konuşma içeriği oluşturmak için metinden konuşmaya özelliğini kullanın.

1080P Video İndirme

Vidnoz AI, kullanıcıların videoları yüksek çözünürlüklü (HD) olarak indirmelerine olanak tanır. Bu, videonun içerik kalitesini ve keskinliğini koruyarak çeşitli platformlara uygun hale gelir.

Animasyonlar

Vidnoz AI, videoya enerji ve yaratıcılık katmak için çok çeşitli animasyon seçenekleri sunar. Bu animasyonlar, videolara hayat ve ilgi katan dinamik öğeler olarak hizmet eder.

Çevrimiçi Ücretsiz Yapay Zeka Araçları

Çevrimiçi ücretsiz yapay zeka araçları, teknoloji dünyasındaki hızlı gelişmelerle birlikte giderek daha fazla insanın erişimine açılmıştır.

Bu araçlar, yapay zeka ve makine öğrenimi alanındaki yenilikleri kullanarak çeşitli görevleri yerine getirir ve genellikle kullanıcı dostu arayüzlerle sunulur.

Bu tür araçlar arasında metin tabanlı soruları yanıtlayabilen sohbet robotları, görüntüleri işleyip analiz edebilen görüntü tanıma sistemleri ve dil çevirisi yapabilen otomatik çeviri hizmetleri bulunmaktadır. Ücretsiz olmaları, eğitimden iş dünyasına, günlük hayattan akademik araştırmalara kadar geniş bir kullanıcı kitlesini cezbetmektedir.

Yapay Zeka Konuşan Avatar (AI Talking Avatar)

AI Talking Avatar, konuşan avatarlar veya konuşabilen animasyonlu karakterler oluşturmanıza olanak tanır Basitçe bir fotoğraf yükleyin veya seçin ve metni girin, kullanıcılar Görüntüyü konuşan bir avatara dönüştürün.

AI Karikatür Oluşturucu (AI Cartoon Generator)

AI Cartoon Generator allows users to easily convert their photos into cartoon-style images.
Users can upload photos and apply cartoon-style filters to transform them into cartoons within a
few clicks.

Yüz Nakli (Face Swap)

Face Swap diğer adıyla yüz değiştirme, kullanıcıların bir görüntüdeki bir kişinin yüzünü başka bir kişinin yüzüyle değiştirmesine olanak tanır. Kullanıcılar bu aracı eğlence, memler ve yaratıcı fotoğraflar için uygulayabilir.

Yapay Zeka Ses Değiştirici (AI Voice Changer)

AI Voice Changer diğer adıyla yapay zeka ses değiştirici, kullanıcıların ünlülerin seslerini veya favori seslerini kopyalamasına olanak tanır.

AI Headshot Generator (Pro)

Vidnoz AI Headshot Generator, çevrimiçi bir AI headshot oluşturucudur; kullanıcıların selfie’lerini pahalı fotoğraf çekimleri olmadan yüksek kaliteli vesikalık görüntülere dönüştüren devrim niteliğinde bir araçtır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir