1. Anasayfa
  2. Multimedya

Vidmore Video Editor – 1 Yıllık Ücreetsiz Lisans Key

Vidmore Video Editor – 1 Yıllık Ücreetsiz Lisans Key

Vidmore Video Editor için 1 yıllık ücretsiz lisans alın. Windows bilgisayarda birkaç dakika içinde video materyallerini profesyonelce düzenlemenize ve videolar oluşturmanıza olanak tanıyan bir araçtır.

Vidmore Video Düzenleme yazılımını kullanarak videoları kolayca kırpabilir ve çevirebilir, yakalanan klipleri birleştirebilir, çeşitli efektleri ayarlayabilir, kendi filigranınızı uygulayabilir, görüntü kalitesini iyileştirebilir ve video oynatmayı sabitleyebilirsiniz.

Harika görünen videolar oluşturmak için iyi bir video düzenleme yazılımına sahip olmak istediğinizde, hem tam özellikli hem de sıradan kullanıcıların öğrenmesi kolay programlar aramalısınız.

Videolarınızın gösterişli, profesyonel ve kaygan görünmesini sağlamak için tasarlanmış üst düzey bir video düzenleme aracının 1 yıllık ücretsiz lisanslı sürümünü şimdi ücretsiz olarak alın!

Vidmore Video Editor Lisans Key

  1. Promosyon Sayfasına gidin, adınızı, e-posta adresinizi girin, “Privacy Policy” seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyin ve “Get Free License” düğmesine tıklayın.
  2. Mail adresinize gelen lisans keyi alıp programı etkinleştirin.

Vidmore Video Editor Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için bir yıllık lisanstır.
  • Daha yeni sürümlere güncellemeler sağlanmaz.
  • Ücretsiz teknik destek içermez.
  • Sadece ev (kişisel) kullanım içindir.
7.8
Editör Puanı

Vidmore Video Editor'ı kullanarak videoyu istediğiniz gibi kolayca düzenleyebilir ve video efektlerini ayarlamak için dosyayı gerçek zamanlı olarak önizleyebilirsiniz.

  • Kullanım Kolaylığı 7.5
  • Müşteri Desteği 8

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir