1. Anasayfa
  2. Ses & Video Araçları

iTop Screen Recorder 4 İncelemesi ve Ücretsiz Lisans Key

iTop Screen Recorder 4.5 PRO Key – Ücretsiz Lisans 2024

IObit iTop Screen Recorder PRO için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. Windows bilgisayar için kullanımı kolay bir ekran kaydedici, ekran görüntülerini alır ve ekranda olan her şeyi kaydeder. iTop Screen Recorder Pro, web kameranız, hoparlörleriniz ve mikrofonunuz dahil olmak üzere Windows bilgisayarınızda gerçekleşen her şeyi kaydetmenizi sağlayan bir monitör ekran kaydedici’dir.

iTop Screen Recorder PRO Key

iTop Screen Recorder Pro v5.0 sürümünde kullanabileceğiniz pro lisans keyler aşağıda verilmiştir. İlgili keyi etkinleştirerek programı full sürüm filigransız olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

E2868-6DB78-4AE74-953B4
15DD7-67A51-EA52A-5B4B4
A8721-F44C4-BE539-3D144

iTop Screen Recorder PRO Özellikleri

iTop Ekran Kaydedici programı, videoları MP4, AVI, FLV, GIF, MKV, MOV, TS ve MP3, AAC, AC3, FLAC veya WMAV2 arasından seçim yapabileceğiniz ses parçalarını ortak formatlarda kaydetmenize yardımcı olur.

Kaydedilen video materyallerinin boyutunu ayarlayın, gerekli kayıt kalitesini ve ses bit hızını ayarlayın, kare hızını ayarlayın ve kendi filigranlarınızı uygulayın. Windows’unuzda tam ekran, pencere veya seçilen herhangi bir bölge için yüksek kaliteli (4K destekli) videolar kaydetmeyi mümkün kılar.

  • Ses ve web kamerası ile ekranınızın herhangi bir bölümünü kaydedin.
  • Gecikme ve zaman sınırı olmadan 4K/1080p videolar kaydedin.
  • Yerleşik gelişmiş düzenleyici ile çarpıcı videolar oluşturun.
  • Kayıtları MP4/AVI vb. formatlara kaydedin ve tek tıkla paylaşın.
iTop Screen Recorder PRO indir

4 Kayıt Modlu Tam Özellikli Ekran Kaydedici

iTop Screen Recorder, tüm etkinliklerinizi kaydetmenize ve bilgisayarınızda videolar oluşturmanıza yardımcı olan sezgisel, güçlü ve kolay bir ekran kaydedicidir. PC için ücretsiz ekran kaydedici ekran, web kamerası, ses ve oyun kliplerini kolay ve hızlı bir şekilde kaydetmek için 4 mod sunar.

HD Ekran ve Video Kaydı

iTop Screen Recorder, klavye girişleri/fare tıklamaları gibi masaüstü hareketlerinden programlara ve tarayıcılara kadar ekrandaki her şeyi kaydetmenizi sağlar. Ücretsiz ekran kaydedici ile web seminerlerini, çevrimiçi toplantıları/dersleri, akışlı TV şovlarını/filmleri kaydedebilir ve 1080p HD/4K kalitesinde video eğitimleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ek açıklama araçları ve imleç büyüteci ile ekran videonuzun netliğini ve vurgularını artırabilirsiniz.

Sanal Arka Plan ile Web Kamerası Kaydı

Eğitim videoları, dersler, sunumlar gibi web kamerası videolarını iTop Screen Recorder ile kolayca kaydedin. Web kamerası kaydedici modu, tam ekranda veya resim içinde resim olarak HD web kamerası videosu oluşturmanıza olanak tanır. Bu arada, bir web kamerası ile kayıt yaparken video arka planını bulanıklaştırabilir, kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz.

Gürültü Azaltma ile Ses Kaydı

iTop Screen Recorder, Windows’un yalnızca ses yakalaması için ücretsiz bir ses kaydedici işlevi görür. En sevdiğiniz müzikleri, canlı radyoları, podcast’leri indirmeden kaydedebilirsiniz. Mikrofondan gitar ve diğer enstrümanlar ile kendi şarkılarınızı kaydedebilirsiniz. Denoniser, daha iyi kalitede bir ses kayıt dosyası oluşturmak için arka plan gürültüsünü azaltmaya ve kaldırmaya yardımcı olur.

FPS Düşüşü Olmadan Oynanış Kaydı

iTop Screen Recorder, en iyi oyunlarınızı ve önemli anlarınızı kaydetmek için bir Oyun Modu sunar. Ekran kaydedici, oyun kliplerini 4K UHD, 1080p 90 fps FHD’de fps düşüşü ve gecikme olmadan kaydetmek için NVIDIA, AMD ve Intel donanım hızlandırmasını kullanır. Ayrıca web kamerası aracılığıyla oyunu ve kendinizi aynı anda kaydedebilirsiniz.

En İyi Ekran Kaydetme Özelliklerini Deneyin

iTop Screen Recorder, ekranı yakalamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunan PC için HD ve hızlı bir ekran kaydedicidir. Ekran kaydedici ne yapabilir? Özellik listesini kontrol edin.

Ekranın Herhangi Bir Bölümünü Kaydedin

Tam ekran, tarayıcı, pencere yakalayın veya 16:9 veya 4:3 sabit oranında herhangi bir alanı seçin. Son kullanılan kayıt alanını da hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Web Kamerasını ve Mikrofonu Yakalayın

Web kamerası ve mikrofon yakalama desteği. Ekranı aynı anda sesle ve kendinizle kaydedin.

Gecikme Olmadan Ekran Kaydı

PC’de 1080p 60fps, 4K video çekerken gecikmesiz kayıt elde edin. Son derece pürüzsüz ekran kaydının keyfini çıkarın.

Çoklu Çıktı Formatları

MP4, AVI, MKV, MOV, MP3, FLAC, vb. dahil olmak üzere 12’den fazla çıkış video ve ses formatını destekler.

Çok Katmanlı Düzenleme

Sınırsız video ve ses parçası oluşturmak için video düzenleyici. Herhangi bir parçayı kolaylıkla ekleyin ve kaldırın.

Kes, Böl, Birleştir ve Dönüştür

Video parçalarını basitçe tıklayarak, sürükleyerek ve bırakarak kırpın, bölün ve birleştirin. Ayrıca videoyu çevirebilir/döndürebilir, boyutunu ve konumunu değiştirebilirsiniz.

Metin, Çıkartmalar ve Altyazılar

Videolarınızı daha bilgilendirici hale getirmek için metinler, altyazılar ekleyin ve çıkartmalar, resimler uygulayın.

Görsel ve Ses efektleri

Parça üzerinde katman oluşturmak için filtreler, geçişler, özel efektler ekleyin. Videonuz için BGM olarak favori müziği ekleyin.

Ekran Görüntüsü Yakala

Ekranın herhangi bir alanını ve tam ekranı bir ekran görüntüsü dosyasına alın. Ekran görüntüsünü JPEG, PNG veya BMP olarak kaydedin.

Videoyu Sıkıştır

Video dosyası boyutunu ve kayıtları kalite kaybı olmadan %30, %50 ve %70’e düşürmek için dahili video sıkıştırıcı.

Teleprompter

Teleprompter, hazırladığınız satırları görüntüleyerek ve kaydırarak görüntülü konuşmanızı büyük ölçüde geliştirecektir.

Donanım ivmesi

Video işlemeyi büyük ölçüde hızlandırmak için GPU hızlandırmasını kullanın. Artı düşük CPU kullanımı, ücretsiz ekran kaydedicimizle gecikmesiz ekran kaydetme ve düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

iTop Screen Recorder PRO indir

Kişisel Videonuzu Oluşturmak için iTop Screen Recorder’ın Gücünü Açığa Çıkarın

İlgi çekici eğitim videosu oluşturun

Eğitim videonuz, iTop Screen Recorder ile daha sezgisel ve anlaşılması kolay olacaktır. İmleç büyüteci, metin ve çizim araçları gibi ücretsiz ek açıklama araçları, profesyonel video ve ekran kaydı için sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.

Her zamankinden daha hızlı bir adım adım kılavuz video kaydedin

Masaüstünüzde birkaç tıklamayla adım adım bir video kaydedin, çizin, açıklama ekleyin ve düzenleyin. Oluşturduğunuz eğitim ve bilgi videolarını iş arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla anında paylaşın.

Bir YouTube videosunu en kolay şekilde kaydedin

Komut dosyanızı yerleşik teleprompter’a yazıp yapıştırın! iTop Screen Recorder ile süper akıcı ve profesyonel görünmenizi sağlayan bir blog videosu kaydetmek için tüm araçlara sahipsiniz.

Screen Recorder: Sıkça Sorulan Sorular

iTop Screen Recorder Ücretsiz mi?

iTop Screen Recorder’ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Aynı anda sesli ve web kameralı ekran videosu kaydetmenizi sağlayan ücretsiz özellikler sunar. Web seminerlerini/toplantıları, görüntülü aramaları, çevrimiçi videoları ve eğitim videolarını verimli bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca gelişmiş özelliklere sahip bir Pro sürümü vardır. Mağazaya gidin ve Pro ile daha fazla nelerin tadını çıkarabileceğinizi kontrol edin.

iTop Screen Recorder'ın Kullanımı Güvenli mi?

iTop Screen Recorder, %100 güvenilir bir Windows ekran kaydedicidir. Müşteri verilerini ve bilgi güvenliğini ciddiye alarak, kötü amaçlı yazılım veya bilgisayar korsanlığı sorunlarının olmamasını sağlamak için makul teknik ve organizasyonel önlemler aldık. Böylece iTop Screen Recorder’ı güvenlik konusunda endişelenmeden kullanabilirsiniz.

iTop Ekran Kaydedici Ne Yapabilir?

iTop Screen Recorder, Windows PC için kullanımı kolay, ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Birkaç tıklamayla bilgisayar ekranını sesli ve kendiniz kaydedebilirsiniz. Ayrıca, hızlı paylaşım için kaydı hızlı bir şekilde düzenlemenize yardımcı olan bir dizi düzenleme aracı sunar. Birden fazla çıktı formatı seçeneği uyumsuzluk sorunlarını ortadan kaldırabilir.

Web Kameramı ve Ekranımı Aynı Anda Kaydedebilir miyim?

Ekranı ve web kamerasını aynı anda kaydetmek, öncelikle öğretim amaçlıdır, eğitimler ve sunumlardır. iTop Screen Recorder, web kamerasını ve ekranı aynı anda sorunsuz bir şekilde yakalamanıza olanak tanır. Bu ekran kaydedici ile kolayca web kamerası yerleşimi ile kayıt yapabilirsiniz.

iTop Ekran Kaydedici Oyun için Kayıt Yapabilir mi?

Kesinlikle! PC’de oyun oynamaya hızla erişmenize ve oyunu yakalamanıza yardımcı olmak için Oyun Modu’nu kullanır. Donanım hızlandırması ve düşük CPU kullanımı sayesinde gecikme ve FPS düşüşü olmadan oyun klipleri kaydedebilir.

iTop Screen Recorder Videoları Düzenleyebilir mi?

iTop Screen Recorder, kayıt ve videoları ücretsiz olarak düzenlemenize yardımcı olmak için Hızlı Düzenleyici ve Gelişmiş Düzenleyici’de oluşturulmuştur. Hızlı Düzenleyici, kesme/kırpma gibi basit ve kolay video düzenleme yapmak için kullanılırken, Gelişmiş Düzenleyici güçlü ses ve video efektleri sağlar. Her iki video düzenleyicinin kullanımı ücretsizdir.

iTop Screen Recorder Pro Ekran Görüntüsü
iTop Screen Recorder Pro Ekran Görüntüsü

iTop Screen Recorder Pro Lisans Key %60 İndirim

iTop Screen Recorder (60% İndirim Teklifi)

iTop Screen Recorder Pro Lisans Key Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için sağlanmıştır.
  • Yalnızca 4.x sürümleri için güncelleyin.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

iTop Screen Recorder Pro Lisans Key Etkinleştirildi

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Kullandığım lisans anahtarı başarılı . Teşşekkür ederim :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir