1. Ana Sayfa
  2. Android

Utorrent Pro APK 6.6.5 indir

Utorrent Pro APK 6.6.5 indir
0

Filmleri, şovları, müzikleri, oyunları ve daha fazlasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Utorrent Pro Mod APK en son sürümünü şimdi ücretsiz olarak cihazınıza kurun.

Utorrent Pro Mod APK 6.6.5 Bilgileri

Uygulama Adı Utorrent Pro
Güncelleme Tarihi
Uyumluluk Android 5.0+
Son sürüm 6.6.5
Boyut 13.63 Mb
Mod kilidi açıldı
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici BitTorrent, Inc.
Fiyat 2.99$
 Google Play Bağlantısı com.utorrent.client.pro

Neredeyse hepimiz filmleri, dizileri veya animeleri severiz. Kısa bir an için bile gerçeklerden kaçmanın bir aracıdırlar. Bizi kaygısız olduğumuz zamanlara geri götürüyorlar. Ayrıca güzel hikayeler, animasyon ve drama yoluyla duygularımızı ifade etmemizi sağlarlar. Ama çoğu için sürekli sinemaya gitmek çok pahalıya mal olur! Aynısı Netflix gibi bir akış hizmeti kullanırken de geçerlidir ve size aylık bir ödeme maliyeti çıkarırlar. Peki ya en sevdiğiniz filmleri ve dizileri ücretsiz izlemek istiyorsanız?

İşte burada Utorrent Pro devreye giriyor. Bu uygulama, sınırsız sayıda film ve TV şovunu ücretsiz olarak indirmenize izin veriyor! Bu uygulama şu anda Google Play Store’da 100 binin üzerinde indirildi. Bu profesyonel sürümdür, bu yüzden reklam görmezsiniz ve bu uygulamada özel olan bir dizi özellik vardır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Utorrent Pro nedir?

Filmler, TV şovları ve anime, gerçeklikten kaçmanın bir yoludur. Çoğu insan için eğlence biçimindeki sayılardır. Bu yüzden insanlar sadece bunlar için kablo abonelikleri ve akış hizmetleri ödemeye hazırlar. Ancak paradan tasarruf etmek ve sadece internet bağlantısına sahip olmak isteyenler için bunlar lükstür. Ama o insanlardan biriyseniz, bu uygulama sayesinde artık endişelenmenize gerek yok.

Utorrent Pro, herhangi bir filmi, TV şovunu, oyunu, müziği ve web’de bulabileceğiniz herhangi bir dosyayı indirmenize izin verir. Bu uygulama, bu dosyaları sorunsuz ve hiçbir ücret ödemeden indirmenize izin verir! Seveceğiniz medyanın keyfini çıkarmak işte bu kadar kolay!

Utorrent Pro Özellikleri

Utorrent Pro, sınırsız sayıda film, dizi ve animeyi ücretsiz olarak indirmenize izin veren devrim niteliğinde bir uygulamadır! İşte özellikleri:

Torrentleri bulun ve doğrudan indirin – Utorrent Pro’nun güzelliği, kullanıcıların doğrudan uygulamada torrentleri bulmasına izin vermesidir! Bu, torrent dosyalarını aramak için artık bir web tarayıcısı kullanmanız gerekmediği anlamına gelir. Neye ihtiyacınız olursa olsun: filmler, TV şovları, anime, oyunlar, müzik ve Utorrent Pro’da indirebileceğiniz herhangi bir dosya! Ultra rahatlık için bunları doğrudan uygulamada bulun ve indirin. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Bu uygulamayı tüm medya ihtiyaçlarınızı indirmek için nihai uygulama olarak düşünün.

Reklam yok – Sizi şaşırtacak başka bir şey de, uygulamanın bu profesyonel sürümünde hiçbir afiş reklamı veya hiç reklam olmamasıdır! Bu, sorunsuz indirme deneyimine sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu aynı zamanda, yanlışlıkla reklamlara tıklarsanız, yanlışlıkla başka bir yere gitmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Bu, sorunsuz bir deneyim yaşayacağınız anlamına gelir.

Pil tasarrufu – Yukarıdakilerin yanı sıra Utorrent Pro’nun pil tasarrufu özelliği de vardır. Bu, piliniz belirli bir seviyenin altına düştüğünde torrentleri askıya almanızı sağlar. Bu, hareket halindeyken pilden tasarruf etmenizi sağlar.

Otomatik kapanma – Bunun dışında, Utorrent Pro, pil + veri tasarrufu için otomatik kapanma özelliğine de sahiptir. Bu, indirme tamamlandığında ve uygulama arka planda çalışmaya devam ederken torrentleri otomatik olarak durdurmanıza olanak tanır. Bu, pilden ve verilerden tasarruf etmek istiyorsanız, torrenti otomatik olarak eklemeyi durdurmanıza olanak tanır.

Temiz tasarım – Utorrent Pro, torrentleri sorunsuz ve kolay bir şekilde indirmenize olanak tanır. Sizi şaşırtacak müdahaleci reklamlar ve karmaşık arayüz görmeyeceksiniz. Utorrent Pro, mükemmel indirme deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Utorrent Pro APK En son sürüm indir

Utorrent Pro, filmleri, dizileri ve animeleri ücretsiz olarak indirmenize izin veren devrim niteliğinde bir uygulamadır! Bu uygulamaya para ödemek istemiyorsanız şimdi en son sürüm modunu indirin!

Utorrent 6.6.5 APK Orijinal indir

APK Dosyası: Utorrent Pro 6.6.5 Orijinal Apk [13.63 Mb] indir

  • Profesyonel kilidi açıldı

APK Dosyası: Utorrent Pro 6.6.5 Mod (19 MB) indir

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap