1. Anasayfa
 2. Rehber

Twitter Videoları Nasıl İndirilir? | Mobil ve PC

Twitter Videoları Nasıl İndirilir? | Mobil ve PC
0

Twitter, dünya üzerinde en çok kullanılan ve sevilen sosyal medya platformlarından birisidir. Genel olarak trend haline gelen konuların bir hayli konuşulduğu bir alandır. Bu sebepten dolayı sadece bizler değil, siyaset insanları, ünlüler, şarkıcı gibi birçok kişi bu platformu sıklıkla kullanmaktadır. Twitter ile birlikte metin, video ve fotoğraf paylaşımı yapabilmekteyiz. Peki Twitter Videoları nasıl indirilir? Sizlerde bu sorunun cevabını arıyorsanız doğru yazıdasınız.

Her geçen gün daha fazla rağbet gören Twitter, içerdiği özellikler ile birlikte kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Tabi bunun yanında gündemde ki konular hakkında yorumlar yapabilmek, görüşler paylaşabilmek çok daha önemli bir konudur. Bu yazımızda sizlerle birlikte Twitter Video indirme ile alakalı merak edilen konuları ele almak istiyorum. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur.

Bu yazımda mobil ile PC platformunu ele aldım. Her iki platformdan da kolaylıkla indirme işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca mobil platformda İOS işletim sistemler için de geçerli bir yöntem paylaşmaktayım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan merak edilen konu başlıklarımıza geçiş yapabiliriz.

Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Twitter Videolarını indirebilmek için farklı yöntemler yer almaktadır. Bu yöntemleri sırası ile göstermek istiyorum. Tabi her iki platform için de farklı başlıklar altında paylaşım yapmam, daha doğru bir karar olacaktır. İOS, Android ve PC platformu için geçerli olan yöntemlerimize geçiş yapabiliriz.

Android Twitter Videoları İndirme Yöntemi

 1. İlk olarak Video İndirici for Twitter isimli uygulamayı indiriyoruz,
 2. Uygulama kurulumu yaparak açıyoruz ve gerekli izinleri onaylıyoruz,
 3. Twitter uygulamasına girin,
 4. İstediğiniz bir videoyu seçin ve Paylaş butonunu kullanın,
 5. Gelen uygulamalardan Video indirici for twitter yazısına basın,
 6. Kalite seçimi yapın ve indirmeye başlayın.
Android Twitter Videoları İndirme Yöntemi
Video İndirici for Twitter APK Uygulaması Ekran Görüntüleri

Bu adımlar sonrasında android işletim sistemli cihazlarınızın galeri bölümüne, indirmiş olduğunuz videolar otomatik olarak gelecektir. Uygulama ücretsiz olarak kullanımı sağlanan bir yazılımdır. Sizlerde basit bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayar Twitter Videoları İndirme Yöntemi

 1. Twitter sitesine giriş yapıyoruz,
 2. İstediğimiz bir videoyu seçerek tıklıyoruz,
 3. URL alanından link kopyalamasını yapıyoruz,
 4. Sonrasında https://ssstwitter.com/tr sitesine giriş yapıyoruz,
 5. Kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz,
 6. İndir butonuna basarak işlemi başlatabilirsiniz.

Bilgisayar PC Twitter Videoları İndirme Yöntemi

Buradaki yöntem ile birlikte bilgisayarınızda program kullanmadan Twitter videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz. Son derece basit ve hızlı bir şekilde kullanım sağlanmaktadır. Ayrıca Gif, ses gibi farklı formatları da bu site üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

iOS Twitter Videoları İndirme Yöntemi

 1. İlk olarak Documents by Readle isimli uygulamayı cihazımıza kuruyoruz,
 2. Twitter uygulamasına girin,
 3. İstediğiniz bir videoyu seçin ve link kopyalama işlemini uygulayın,
 4. Sonrasında indirmiş olduğumuz Documents by Readle’a girin,
 5. Safari kısmından https://www.savetweetvid.com/tr sitesine giriş yapıyoruz,
 6. Kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz ve İndir butonuna basıyoruz.

Bu adım sonrasında ise iOS twitter video indirme işleminiz başarıyla uygulanmış olacaktır. Tek yapmanız gereken yukarıda önerdiğim uygulamayı indirmek ve kullanmaya başlamaktır. İndirmiş olduğunuz videoları taşı alanından direkt olarak galeri bölümüne kopyalama yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Twitter Videoları Nasıl İndirilir? | Mobil ve PC başlığı altında bilgilendirme yapmaktayım. Umarım her iki platform için de başarılı bir uygulama bilgilendirmesi olmuştur. Sizlerde aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca sizlerin de kullandığı farklı yöntemler mevcutsa, mutlaka bizlerle paylaşmayı unutmayın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir