1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter Blue abonelik hizmeti kullanıma sunulmaya başladı

Twitter Blue abonelik hizmeti kullanıma sunulmaya başladı

Twitter bugün ilk abonelik teklifi olan Twitter Blue’yu resmen duyurdu. İlk olarak, Twitter Blue şimdilik yalnızca Avustralya ve Kanada’da kullanıma sunuluyor.

Aylık 3,49 CAD veya 4,49 AUD maliyeti. Bu fiyata, Yer İşareti klasörleri, Tweeti geri al, okuyucu modu ve daha fazlası gibi yepyeni Twitter özelliklerine sahip olacaksınız. Özelliklerini aşağıda detaylı olarak okuyabilirsiniz.

Yer İşareti Klasörleri: Kaydedilmiş içeriğinizi daha iyi organize etmenin kolay bir yolunu mu istiyorsunuz? Yer İşareti Klasörleri, ihtiyacınız olduğunda kolayca ve verimli bir şekilde bulabilmeniz için içeriği yönetmenize izin vererek kaydettiğiniz Tweetleri düzenlemenize olanak tanır.

Twitter Blue Bookmarks Yer imi özelliği

Tweeti geri al: Yazım hatası? Birini etiketlemeyi mi unuttun? Tweetinizi yayınlanmadan önce önizleyin ve gözden geçirin. Tweeti Geri Al ile, zaman çizelgenize gönderdiğiniz Tweet, yanıt veya ileti dizisinden önce ‘Geri Al’ı tıklamak için 30 saniyeye kadar özelleştirilebilir bir zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. Dünya görmeden Tweet’inizin nasıl görüneceğini önizleyerek hataları kolayca düzeltin.

Twitter Blue Tweeti Geri Alma Özelliği

Okuyucu Modu: Okuyucu Modu, gürültüden kurtularak daha güzel bir okuma deneyimi sağlar. En son içerikleri sorunsuz bir şekilde okuyabilmeniz için Twitter’daki uzun ileti dizilerini okunması kolay metinlere dönüştürerek takip etmenizi kolaylaştırıyoruz.

Twitter Blue Okuyucu Modu Özelliği

Aboneler ayrıca cihazlarının ana ekranı için özelleştirilebilir uygulama simgeleri ve Twitter uygulamaları için eğlenceli renk temaları gibi avantajlara ve özel abonelik müşteri desteğine erişebilecek.

Yazı Kaynakları
Twitter

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir