1. Anasayfa
 2. e-Ticaret

Türkiye Shopify Partneri: Shopiuzman

Türkiye Shopify Partneri: Shopiuzman
0

Shopify, e-ticaret alanına hakim olmak isteyenlerin takip ettiği bir platformdur. Özellikle son yıllarda dikkat çekmeye devam eden Shopify, gerek kurulum gerekse kullanım özellikleri bakımından işletmeler tarafından tercih ediliyor. Bu kapsamda öncelikle Shopify nedir?, nasıl kullanılır?, Shopify ajansı hangi alanlarda destek sağlar? gibi araştırmalar yapılmaktadır. Bir online ticaret platformu olan Shopify, özelleştirilmiş deneyimler ile firmalara kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Bu yönüyle e-ticaret firmanız için tercihinizi Shopify olarak belirleyebilir, shopify partner Türkiye desteğinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ShopiUzman, shopify destek Türkiye firması olarak kurulum aşamasına ek olarak kurulum sonrası desteği ile profesyonel olarak yardım sağlamaktadır. Markanızı güçlü bir şekilde yansıtabilmenize olanak sunan Shopify platformunda gerekli teknik destek için ajansımız, alanında uzman ekibi ile beklentilerinizi karşılayacak çağın gerekliliklerine uygun bir kurulum ve destek gerçekleştirmektedir.

Geleneksel pazarlamaya oranla e-ticaret, hacmini her geçen gün artırmaktadır. E-ticaret alanında sektöründe önde gelen markalardan olabilmeniz için dijital dünyaya 1-0 önde başlamanız gerekiyor. Bunun için Shopify, en doğru tercih olacaktır. Güvenilir, hızlı ve etkili çözümleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veren Shopify paneli, süreç boyunca hedef kitlenize en iyi hizmeti sunabilmenizi kolaylaştırıyor. E-ticarete başlama sürecinde ise Shopify Türkiye Destek işlemleri için firmamızdan profesyonel hizmet alabilmeniz mümkün.

Shopify Nasıl Kullanılır?

E-ticaret alanında uzun yıllar hizmet veren bir marka ya da e-ticaret ile yeni tanışan girişimciler, bu süreçte Shopify platformu hakkında ufak da olsa çeşitli bilgiler mutlaka elde etmektedir. Geniş bir kitle tarafından bilinen Shopify, e-ticaret alanında öne çıkan bir online ticaret platformu olmaktadır. Peki Shopify nedir? Shopify nasıl kullanılır?

Profesyonel bir e-ticaret yazılımı olarak tanımlayabileceğimiz Shopify, mağazanızı oluşturmanıza ve yönetebilmenize olanak sunan bir platformdur. Herhangi bir yazılım ya da programlama bilgisine sahip olmadan kullanabileceğiniz Shopify, e-ticaret ürünlerinizi dünyanın öteki ucuna tanıtabilme ve ulaştırabilme gücüne sahip olabilmenizi sağlar.

Shopify kullanımı için öncelikle bu alan kayıt olmalı ve mağaza oluşturmalısınız. Bu süreçte teknik bir desteğe ihtiyaç duymanız halinde Shopify Türkiye destek firması olarak hizmet veriyoruz. Kurulum sonrası ürünleriniz e-ticaret mağazanıza yüklenir ve satışa hazır hale getirilir. Bu aşamadan sonraki süreçte ise ulaştığınız hedef kitleniz ve potansiyel müşterileriniz, mağazanız üzerinden alışverişini gerçekleştirir.

Alışveriş sürecinde kullanılmasını talep ettiğiniz ödeme yöntemleri ise kurulum aşamasında gerçekleştirilir ve kurulum sonrası satış sürecinde herhangi bir teknik sorun söz konusu olmaz. Sanal pos kuruluşları Türkiye ve Türkiye dışındaki ülkelerde farklılık göstermekte olup satış sürecinde Türkiye kapsamında PAYTR, ülke dışında ise Shopify Payments ile ödeme alabilmeniz mümkün.

Shopify Ayrıcalıkları

Son yıllarda e-ticarette rekabet hızla artmakta. Giyim, kozmetik, teknoloji ve aksesuar gibi birçok farklı alanda firmalar, e-ticaret üzerinden potansiyel müşterilerine ulaşabilmeyi hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda ayrıcalıklı bir hizmet sunmak ve sektör rekabetinde öne geçmek isteyen firmaların tercihi ise Shopify olmakta. Özellikle marka hedefi büyük olan ve dünyaya açılmayı hedefleyen firmalar için Shopify e-ticaret yazılımı, en doğru tercih olarak öne çıkıyor.

Shopify ayrıcalıklarından yararlanmak ve e-ticarette beklentilerinin ötesinde hizmet vermek için shopify destek alabilir, markanız için en etkili platformdan devam edebilirsiniz. Shopify ayrıcalıkları ve faydalarına detaylı şekilde bakmak gerekirse;

 • Shopify sistemi üzerinden e-ticaret ürün satışı yaparken herhangi bir yazılım ve programlama bilgisine sahip olma zorunluluğunuz bulunmaz.
 • Kolay bir kullanım avantajı sunan Shopify, her sektörde sorunsuzca çalışabilen bir alt yapıya sahiptir.
 • Shopify kurulum desteği aldıktan sonra teknik anlamda geriye yapmanız gereken hiçbir şey kalmaz.
 • Profesyonel bir destek sonrası çok kısa bir süre içerisinde mağazanız kullanıma ve satışa hazır hale getirilir.
 • Bulut tabanlı bir sistem olması sayesinde her türlü cihaz ve tarayıcıdan ulaşım imkanı sunar.
 • Belirli bir ücret karşılığında ek hizmetler sunması, firmanızı kişiselleştirebilmenize ve dilediğiniz gibi özgünleştirebilmenize ortam yaratır.
 • Sayısız tema seçeneği ve 70’den fazla ödeme yöntemi ile ihtiyaçlarınıza yönelik bir e-ticaret firmasına sahip olabilmenizi kolaylaştırır.
 • Rakiplerinin aksine yazılım hataları bulunmaz ve kesintisiz olarak hizmet verebilmenizi sağlar.
 • Çağın gerekliliklerine cevap vermek üzere Shopify, düzenli olarak yaptığı geliştirme ve iyileştirmeler ile herhangi bir sorun, hata ve eksiklikle karşılaşma olasılığınızı minimuma indirir.

Türkiye Shopify Partneri: Shopiuzman

Shopify Mağaza Kurulum Desteği

Shopify ayrıcalıklarından yararlanmak, e-ticarette ürün satışında sektörünüzün en iyi olmak için Shopify ile mağazanızı kurabilirsiniz. Bu aşamada profesyonel bir Shopify Destek Türkiye firmasından yardım almanız önemlidir. Gerekli tüm teknik detayları sizin yerinize hazırlayan ve başarılı bir kurulum gerçekleştiren Shopify ajansı sayesinde mağazanızı sorunsuz şekilde kurabilir ve satışlara başlayabilirsiniz.

Shopify mağaza kurulum desteği kapsamında hizmet veren firmamız, gerekli adımları sizin yerinize tamamlar. Bu destek sürecinde firmamız, tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere Shopify mağaza kurulum paket içeriği hazırlamıştır. Paket içeriğinde bulunan özelliklere göre bir paket fiyatı belirlenmekte olup kurulum hizmetinde ödenen fiyat tek seferliktir. Ek hizmet ve aylık shopify desteği ayrı bir fiyat olarak belirlenir. Türkiye’de hiçbir verginin dahil olmadığı fiyatlar kapsamında firmamız ile alacağınız Shopify mağaza kurulum desteği paket içeriğinde aşağıdaki özellik ve hizmetler yer alır;

 • Mağaza kurulumu
 • Hız optimizasyonu
 • Seo yapılandırması
 • Google işletme kaydı
 • Premium tema seçenekleri
 • Alan adı ve Paypal ayarları
 • Anasayfa özelleştirme
 • Hakkımızda ve bize ulaşın sayfa tasarımları

ve daha fazlası için ShopiUzman firmamız ile iletişime geçebilir, paket içerikleri ve fiyat bilgisi için detayları öğrenebilirsiniz.

Shopify Ajansı Tarafından Sağlanan Hizmetler

Profesyonel bir e-ticaret site kurulumu için Shopify Türkiye destek hizmeti alabilir, dijital mağazanızı beklentilerinizin ötesinde özellikler ile hizmete açabilirsiniz. Bu süreçte hedefleriniz doğrultusunda çeşitli ek hizmet ve özelliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda shopify canlı destek hizmetlerinden yararlanarak süreç hakkında tüm bilgilere sahip olabilir, gerekli durumlarda Shopify uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Kurulum aşamasına ek olarak çeşitli hizmetler ile mağazanız için en iyisini gerçekleştiren uzmanlarımız, bu süreçte çeşitli ekstra hizmetler sunmaktadır. Daha detaylı ele almak gerekirse Shopify ajansımız tarafından sağlanan hizmetler arasında aşağıdakileri sayabiliriz;

 • Shopify Mağaza Kurulumu: Sektörünüze uygun şekilde stratejik bir kurulum planı hazırlanır ve uzman ekibimiz tarafından mağaza kurulumunuz gerçekleştirilir. Bu süreçte anasayfa başta olmak üzere hakkımızda ve iletişim vb. sayfalar detaylı şekilde planlanır, kurulumları tamamlanır.
 • Shopify Teknik Destek: E-ticaret mağazanızın yönetimi sürecinde ya da sürecin herhangi bir aşamasında uzman bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu kapsamda sizinle birebir ilgilenecek, sorun ve yardımlar konusunda teknik destek sağlayacak uzman ekibimizle iletişime geçebilmeniz mümkün.
 • Ürün Pazarlama & Reklam: Hedef kitlenize sunduğunuz ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun gerekli tanıtımların yapılmaması halinde mağazanızın marka gücü düşük kalabilir. İşte bu aşamada ürün pazarlama ve reklam hizmetlerinden yararlanarak Shopify mağazanızı bir yıldız gibi parlatabilirsiniz.
 • Shopify SEO: Dijital dünyada mağaza sıralamalarınızı iyileştirmeniz için ihtiyacınız olan seo desteği, Shopify SEO ile sizlere sunuluyor. Detaylar ve sıralamalarınızı iyileştirecek hizmetler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Yönetimi: Hedef kitlenize ulaşabilmenin en etkili yolu olan sosyal medya, satışlarınızı artıracak önemli bir güç sunar. Bu kapsamda Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin gibi platformlarda mağazanızın tanınırlığını artıracak sosyal medya yönetimi gerçekleştirilir.
 • Shopify Eğitimi: Shopify alt yapılı web site tasarlama ve geliştirme için alanında uzman Shopify ekibinden eğitim alabilir, bilgilerinizi kazanca dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir