1. Anasayfa
  2. Oyun

RDR 2 Türkçe Yama İndir [Font Sorunsuz]

RDR 2 Türkçe Yama İndir [Font Sorunsuz]
0

Red Dead Redemption II, oyun dünyasına giriş yapmış olan en iyi aksiyon ve macera türündeki oyunlardan bir tanesidir. 1899 yıllarına kadar eskiye gideceğiniz bu oyunda bir batılı silahşörün hayatını tamamen kontrol altına alıyorsunuz ve sizlere verilen görevleri zamanında yaparak para kazanıyorsunuz.

Oyun içerisinde iki farklı mod bulunmaktadır ki bunlar hikaye ve red dead online olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 175 kez Yılın Oyunu ödülüne sahip olan bu oyunda tüm aksiyon ve maceralar sizleri en üst seviyede beklediğini söyleyebilirim.

Ufak bir hikayeden de söz etmek gerekirse sizler iyi bir çetenin adamısınız ve zamanınızı yağmalar, soygunlar yaparak geçirmektesiniz, tabii ki de hayatınızda bunlara bağlı. Fakat bu süreçte çete dağılmaları başlamış durumda ve iç çatışmalar da bir hayli fazla olduğu için sizlerin önüne iki farklı seçenek sunulmaktadır. Ya çetede kalıp kalan kişilerle mücadele etmek yada kendinizi o çeteden tamamen çıkartarak kendi çıkarlarınız için tek başınıza mücadele etmektir.

Bu yazımızda sizleri için rdr 2 türkçe yama sorununu çözmek için paylaşım yapmaktayız ki bildiğiniz üzere oyunlarda Türkçe yama problemi maallesef sorunsal bir şeydir. Aşağıda bulunan indirme ve kurma adımlarını takip ederek hızlıca oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz.

RDR 2 Türkçe Yama Nasıl İndirilir ?

  1. İlk olarak buradaki bağlantıya tıklıyoruz.
  2. Açılan link üzerinden Download indir butonuna tıklıyoruz.
  3. Dosya indirildikten sonra aşağıdaki adıma geçiniz.

VirusTotal Sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

RDR 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur ?

  1. Bilgisayarınıza indirdiğiniz RAR dosyasını açıyoruz.
  2. İçeride bulunan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu yere taşıyoruz.
  3. Taşıma işleminden sonra RDR2_TR.exe programını çalıştırıyoruz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık red dead redemption 2 türkçe yama problemi ortadan kalkmış bir şekilde oyununuzu oynayabileceksinizdir.

RDR 2 Türkçe Yama Hakkında Sorunlar

Oyun modu kurulumundan sonra Türkçe Karakter kısmında bazı problem yaşayan kullanıcılar olabilir, burada endişelenmenize gerek yoktur.

  • Yazı fontlarında bir problem yaşarsanız oyunu Rockstar Launcher ile başlatın.
  • Türkçe yama aktifken lütfen Online moda giriş yapmayın.
  • Bu sorun çözülmediyse buradan ilgili dosyayı indirin.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir