1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

TikTok Video Nasıl İndirilir? [Filigransız En Kolay Yöntem]

TikTok Video Nasıl İndirilir? [Filigransız En Kolay Yöntem]
0

İnternet üzerinde gezinirken tiktok kullanıcılarının yaşadığı bir problemi gördüm ve bu yazımızda sizlere tiktok filigransız video indirme yöntemini en kolay ve basit bir şekilde göstermek istiyoruz.

TikTok, dünyada milyonlarca kişinin erişim sağlayarak kullandığı eğlenceli bir video uygulamasıdır. İnsanların birbirinden farklı müzik ve efektler ile birlikte video attıkları bu platformda kayıt tamamen ücretsizdir. Çok kısa bir sürede milyonlarca insana erişim sağlanan bu uygulama gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır.

TikTok Filigransız Video İndirme

TikTok üzerinde ki istediğiniz tüm videoları cihazlarınıza kolay bir şekilde indirme işlemi sağlayabilirsiniz. Bu göstereceğim yöntem tamamen ücretsiz ve indirme limiti olmayan bir platformdur.

  • TikTok üzerinden indirmek istediğiniz bir videonun linkini kopyalıyorsunuz.
  • Daha sonra ise https://ssstik.io/tr sitesini adres çubuğuna yapıştırıp ziyaret ediyoruz.
  • Kopyalama yaptığınız video linkini sitenin link kısmına yapıştırıyoruz ve İndir butonuna tıklıyoruz.

TikTok Fligransız Video İndirme

İndir tuşuna bastıktan sonra indirme işlemi sağlanacak ve karşınıza filigran olmadan HD video dilerseniz mp3 şeklinde ilgili videoyu indirebileceksiniz. Bu adımlar ile online site üzerinden video indirme işlemini yapmış olduk.

Telefonlarınız üzerinden tiktok video indirme yapmak isterseniz ise aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

TikTok Mobil Video İndirme

Mobil cihazlarınız üzerinden tiktok platformu üzerinden video indirmek istiyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz. Android platformu kullanan kişiler TT için Video İndirici linkini kullanarak play store üzerinden uygulamayı indirebilirler. Kurulum sonrasında uygulamayı açtığınız taktirde sizlerden aynı şekilde video linki isteyecektir, link yapıştırma işleminden sonra indir butonunu kullanarak hızlıca indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

iOS cihazlarda ise tiktok videolarını indirmek için herhangi bir ikinci uygulama indirmenize gerek kalmamaktadır. Yapmanız gereken işlem indirmek istediğiniz video üzerinden paylaş butonuna tıklamak ve cihaza kaydet diyerek indirme işlemini sağlamaktır.

Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına görüşlerinizi yazarak bizlerle birlikte paylaşabilir ve kullandığınız tiktok video indirme yöntemlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir