1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Thermaltake, ToughRAM XG Bellek Modüllerini Tanıttı

Thermaltake, ToughRAM XG Bellek Modüllerini Tanıttı
0

Thermaltake, 3600 MHz ila 4600 MHz arasında çalışan ve olağanüstü oyun tarzı PC belleği arayan kullanıcılar için olağanüstü bir stil sunan Thermaltake TOUGHRAM XG RGB DDR4 16GB (8GB x 2) RAM kitlerini tanıttı.

Gelişmiş anakartlar AMD ve Intel ile uyumlu, bellek Thermaltake TOUGHRAM XG RGB DDR4 16 GB (8 GB 2 x) titizlikle test edilmiş özel olarak seçilmiş yongalar, yüksek kararlılık ve üretkenlik sağlar. TOUGHRAM XG alüminyum soğutucu, bellek kitine zarif ve taze bir görünüm veren ve ayrıca kullanım sırasında ısı dağılımını iyileştiren geometrik bir desene sahiptir.

TOUGHRAM XG RGB

TOUGHRAM XG RGB, 8 aydınlatma bölgesini kontrol etmek için benzersiz bir X-şekilli ışık şeridi ile 16 LED’e yükseltilmiş yüksek performanslı bir TOUGHRAM serisi RAM’dir. Kullanıcılar TOUGHRAM yazılımında 25’in üzerinde önceden ayarlanmış modu seçebilir veya NeonMaker ışık düzenleme yazılımı dahil olmak üzere birden fazla RGB programıyla senkronize edebilir. Buna ek olarak, TOUGHRAM XG, kullanıcıların aydınlatma efektlerini doğrudan anakart RGB yazılımından kontrol etmelerini sağlayan 5V adreslenebilir RGB konektörlü anakartları destekleyebilir.

Thermaltake TOUGHRAM XG RGB RAM Modülleri

Thermaltake ayrıca yeni TOUGHRAM RGB Metallic Gold ve Racing Red DDR4 3600 MHz bellek modüllerini bugün 16GB (8GB x2) kitler halinde piyasaya sürüyor. Şirket, güvenilir performansın tadını çıkarırken, meraklılarına yaratıcılıklarını kişisel bir bilgisayarda gerçekleştirmeleri için daha fazla alternatif sunmaya çalışmaktadır.

Thermaltake TOUGHRAM XG RGB arka ışığı

Thermaltake TOUGH RAM XG RGB DDR4 16GB (8GB x 2) ve TOUGH RAM RGB Metalik Altın / Yarış Kırmızısı 3600MHz 16GB (8GB x 2) RAM kitleri, Thermaltake’in dünya çapındaki müşteri hizmetleri ve destek ağı tarafından desteklenen bir ömür boyu garantiyle desteklenir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir