1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Telegram Grupları ve Kanalları

Telegram Grupları ve Kanalları
0

Bu yazımızda yine birkaç tane Telegram Kanalından bahsedeceğiz. Şiir, kitap sevenlerden iseniz size önereceğimiz bu kanal çok hoşunuza gidecektir. Kanalda beğendiğiniz sözleri beğenip başkasıyla paylaşabilirsiniz. Bu kanalda her söz ve alıntının altında yorum ve tartışma kısmı da bulunmaktadır bu vesileyle beğendiğiniz içerikler hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu kanalın ismi Kayıp Sözler Telegram Kanalıdır. Bu kanala aşağıdaki linkten abone olabilirsiniz. Kanallarda sürekli bildirim almak istemediğiniz takdirde kanalı sessizse alma imkanınız da bulunmaktadır. t.me/Sohbet

Grafik analizleri ve Coin’ler hakkında bilgi almak isterseniz birazdan vereceğim kanal linki işinize yarayacaktır. Her gün yerinizden kıpırdamadan bilgileneceğiniz kanallar sayesinde grafik analiz ve Coin bilgileri sizlere ulaşacak. Kanalda her mesajın Türkçe metni olmasının yanı sıra İngilizce metin de mevcuttur. Bu özellik sayesinde bu kanalımıza yabancı abonelerde katılabilir. Kanala katılmak isterseniz aşağıda belirteceğim adrese tıklamanız yeterli olacaktır.

Her geçen gün yükselen fiyatlarla birlikte hepimiz daha uygun ürünlere yönelmeye başladık. Fırsat ürünlerinden en kısa sürede haberdar olabileceğiniz yerler aradığınızın farkındayım. Telegram grupları yaygın olarak kullanılırken, eğitim, eğlence, tartışma gibi amaçlarla kullanılabiliyor. Sizler için bu yüksek fiyatlı ürünlerin dışında indirimli ürünleri takip edebileceğiniz bir kanal tavsiyesinde bulunacağız. Telegram Kanallarının bazılarına doğrudan katılabileceğiniz gibi bazılarına ise yönetici onay verdikten sonra katılımınız gerçekleşecektir. Aşağıda linkini vereceğim kanal bunlardan biridir. Kanala katıldığınız da kanal sayfası gelmezse muhtemelen bahsettiğimiz gibi yönetici onayından sonra katılımınız aktif olacaktır. t.me/piyasa

Bir başka işinize yarayacak kanal tavsiyesi ise günlük önemli ve kaliteli haberlerin paylaşıldığı telegram kanalıdır. Modern hayatın yoğunluğundan gün içinde haber izleme durumumuz hemen hemen hiç yok. Durum böyle olunca bizlerde haberleri telefon veya televizyon gibi araçlardan izleyemiyoruz bu sebeple haber ve olaylardan daha kolay haberdar olabileceğimiz kaynaklara yöneliyoruz. Sizler için bu kanallardan biri olan son dakika kanalının linkini sizlerle paylaşacağız. t.me/Son_Dakika0 bu linkten gün içinde yaşanan olay ve haberlere bir bildirim şeklinde ulaşabileceksiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse Telegram kanalları bizlere kolay yoldan haber, bilgi ve eğitim kaynağı niteliğinde olan bir platformdur. Yukarıda bahsettiğimiz kanallardan daha fazla görmek isterseniz https://telegramgruplari.net adresine tıklayabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir