1. Anasayfa
  2. Sektörel

Telefon Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?
0

Son yıllarda cep telefonu kullanımı belirgin bir şekilde arttı. Bu artışın sebepleri arasında hiç şüphesiz teknolojik gelişmeler ve telefonların “akıllı” hale gelmesi var. Günümüzde hemen her yaştan kullanıcının elinde bulunuyor bu akıllı telefonlar ve telefon dediğimiz cihazların tanımını ve sınırlarını belirsizleştiriyor. Kullanıcılara arayıp mesaj atmak dışında mail göndermek, görüntülü konuşmak, internete girmek, sosyal medya hesaplarını kullanabilmek, yol tarifi gibi birçok başka deneyim de sunabiliyorlar. Bu gelişmeler söz konusu telefonların görüntüsünü de doğal olarak etkilemiş bulunuyor. Akıllı telefonlar dokunmatik bir ekran ve olabildiğince az tuştan meydana geliyor. İşte bu tasarımsal değişimler akıllı telefonların sadece ön yüzünü değil, arka yüzünü de etkiliyor ve günümüzde konu telefonlar olunca doğal olarak arka cam konusu da gündeme geliyor. Bu sebeple, bugün telefon arka cam değişimi gibi bir işlemden bahsedildiğinde muhtemelen kimse şaşırmayacaktır. Tamirci Abi diğer birçok konuda olduğu gibi bu konuda da imdadınıza yetişiyor ve uzman personeli ile sizlere söz konusu bu hizmeti de sunuyor. Arka cam değişimi, Tamirci Abi ile sorunlu ve endişe yaratıcı değil, güvenli bir eyleme dönüşüyor.

Arka Cam Değişiminde Doğru Adres!

Peki Tamirci Abi arka cam değişimi işlemini nasıl gerçekleştiriyor? Bu sorunun cevabı birçok ayrıcalığı da beraberinde getiriyor. Zira ilk olarak belirtmek gerekir ki, firma bu işlemi 20 yıllık bir tecrübe ile önce güven sonra garanti vererek yapıyor. Söz konusu garantinin süresi tam 6 ay! Örneğin iPhone kullanıyorsunuz, talihsiz bir şekilde telefonunuzun arka camı hasar gördü diyelim. Endişe etmenize hiç gerek yok, hemen www.tamirciabi.com/arka-cam-degisimi adresini ziyaret edip, Tamirci Abi’nin bu konudaki hizmetlerine göz atabilirsiniz. Elbette bunu yaparken çeşitli gönderim seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Kısacası konu iPhone arka cam değişimi olduğunda Tamirci Abi, sadece cam değişiminde değil, hemen her aşamada sizin yanınızda oluyor. Her türlü faktör göz önünde bulunduruluyor. Belki bir 10 sene öncesinde telefonlar söz konusu olduğunda arka camlardan bahsetmek pek mümkün değildi ancak günümüzde bir telefonun arka camının hasar görmesi, her şeyden önce telefonun görüntüsünü etkileyebiliyor, bu durum da kullanıcıları rahatsız ediyor. Dolayısıyla arka cam deyip geçmemekte ve bu konuyu ciddiye almakta fayda var. Kimse elinde kırılmış, hasar görmüş bir telefon taşımak istemez. Tamirci Abi de bu konuda kullanıcıların bu hassasiyetlerini gözetiyor. Telefon arka cam değişimi işlemlerini orijinal parçalar kullanarak, uzman kadrosuyla en kısa sürede gerçekleştirmekle kalmayıp kullandığı parçalar ve yaptığı işlemlerin 6 aya kadar garantisini veriyor.

Arka Cam Değiştirmekle Yetinmemek

Tamirci Abi konu arka cam değişimi olunca kullanıcılara bir farklı ayrıcalık olarak gönderim seçenekleri sunuyor. Öyle ki arka camı kırılan telefonunuzu şehir dışındaysanız dahi Tamirci Abi’ye anlaşmalı kargo hizmeti ile ücretsiz ulaştırabilir, bunun yanında İstanbul sınırları içerisinde iseniz motor kurye ya da yerinde servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik bu hizmet pek çok marka telefon için söz konusu. Gerek iPhone arka cam değişimi işlemi gerekse Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi markaların arka cam değişimleri Tamirci Abi’de ayrıcalıklı hizmet anlayışı, tecrübeli kadro, garantili işlemler ve yine ayrıcalıklı gönderim seçenekleri tercih edilerek gerçekleştirilebilir. Tüm bunlara rağmen ısrarla mağazayı ziyaret etmek istiyorsanız, o da mümkün. Tamirci Abi, Kadıköy’de hiç de zor bulunmayan adresinde uzman kadrosuyla birlikte telefon arka cam değişimi ve daha fazla hizmetler sağlamak için sizleri bekliyor. Fakat hatırlatmakta fayda var, 1 saat gibi kısa bir sürede gerçekleştirilen ve telefonunuza ait hiçbir bilginin silinmediği bu işlem sırasında kesinlikle çaysız ya da kahvesiz kalmıyorsunuz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir