1. Anasayfa
  2. Sektörel

Tek Makaslı Platform

Tek Makaslı Platform
0

Tek makaslı platformlar, farklı mühendislik özellikleri ile üretilen platform çeşitleridir. Çift makaslı platformlara nazaran makas farkı bulunan bu makineler, tek bir makas niteliğine sahiptirler. Bu sebeple de kaldırma işlevlerinde bir düzey farkı görülür. Tek makaslı platformların aktif olarak kullanıldığı birçok alan vardır. Bunlar fabrikalar, inşaat alanları, yapı malzemesi satan firmalar, kargo şirketleri ve bunun gibi daha birçok alandır. Kullanıldığı yer içerisinde erişim olanağını artırmaları, bu kapsamda daha yüksek yerlere ulaşabilmeyi de mümkün kılar. Eğer yüksek raflarda ve tezgah alanlarında çalışıyorsanız, bir malzemeyi birkaç kişinin yardımı ile bu alanlara aktarmaktansa, tek makaslı platformları tercih ederek tek bir çalışan personel ile aktarma işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu durum, firmalar ve şirketler açısından personel tasarrufu yapılmasını da sağlar.

Tek makaslı platformlar, üretim aşamasındayken farklı kilogram ağırlıklarını taşıyabilecek düzeyde üretilirler. Bu özellik sayesinde işletmeniz için uygun olan ağırlık kapasitesini tercih edebilirsiniz. Malzemelerinizi yükleyerek kaldırma işlemi yapacağınız tek makaslı platformlar, üretim sırasında kullanılan parçalar sayesinde son derece dayanıklı ve kaliteli olarak oluşturulur. Belirli zaman dilimlerinde yaptıracağınız bakımlar ile bu makineleri güçlü tutabilir ve çalışma sırasında oluşabilecek kazaları önleyebilirsiniz.

Arkasında bulunan aparat sayesinde çekme özelliğine de sahip olması, işletme içerisindeyken farklı zeminler üzerinde kullanım yapabilmenize olanak tanır. Bu özellikler dahilinde tek makaslı platform çeşitlerine sahip olmak, günümüzde birçok işletmenin ve firmanın işgücü niteliğinde bir artış görülmesini sağlamaktadır.

Unutmayın, kurulduğu tarihten itibaren on binlerce müşterisine toptan elektrik malzeme ve ekipmanları sunan Elektromarketim en uygun fiyat, kolay iade hakkı, hızlı kargo ve taksit seçenekleri ile birçok avantaj sunar.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir