1. Anasayfa
  2. Yazılımlar

Sweet Home 3D İndir

Sweet Home 3D İndir
0

Evinizin veya iş yerinizin, iç dizaynını geliştirmek istiyorsanız ve mimarlıktan anlamıyorsanız bu programı mutlaka deneyin. Herkesin rahatça kullanabileceği iç mimarlık programı olan Sweet Home 3D ile kendi hayalinizdeki iç dekorasyonu 3 boyutlu olarak dizayn edin ve 3 boyutlu halde görün.

Basit bir şekilde yapacağınız ev ve iş yeri planınıza, ekran üzerinde basit adımlarla dekorasyon işlemleri yapabilirsiniz. Masalardan, duvar panolarına, tv ünitelerinden, duvar renklerine, tuvaletten, banyodan tutunda yemek odasına kadar herşey düşünülmüş. İnce ayrıntılarıyla herşey sizin hayalgücünüze bırakılmış durumdadır.

Sweet Home 3D Office ve Garaj Örneği

Sweet Home 3D ev çizim programı yardımıyla yaptığınız plan çizimleri ile anında evinizin 3 boyutlu görüntüsü karşınıza geliyor. Sizinde bu görüntüye göre evinize yerleştirmek istediğiniz objeleri seçmeniz ve istediğiniz yere koymanız gerekiyor. Tüm bunları mouse yardımıyla yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz objeyi istediğiniz şekilde, istediğiniz türde ve renkte seçip anında koyabilirsiniz. Bu işlemlerden sonrada evin içinde geziyormuş hissi veren Sweet Home 3D ile en eğlenceli aşamalardan birini gerçekleştirebilirsiniz.

Sweet Home 3D’de hazır Jpeg formatında bina planlarınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede kafanıza göre çizmektense, gerçekçi bir bina planınız olacaktır. Program her türlü ölçek ayarını yapabilmektedir. Sweet Home 3D’de hazır bulunan objeler dışında, birde internet kütüphanesi bulunuyor. Bu kütüphaneden yüzlerce yeni obje indirebilirsiniz.

Sweet Home 3D ile kendi evinizin veya işyerinizin iç dekorasyonunu görsel olarak yapabilirsiniz.

Sweet Home 3D Haussmann Stili Apartman Örneği
Sweet Home 3D Haussmann Stili Apartman Örneği

Sweet Home 3D Yükleyicisi indir

Sweet Home 3D uygulaması Windows, Mac OS X 10.4 ila macOS 12, Linux ve Solaris işletim sistemlerinde çalışabilir.
Java’nın sisteminizde kurulu olup olmamasına bağlı olarak, Sweet Home 3D’yi Java Web Start veya onun yükleyicisi ile başlatabilirsiniz.

100 parça mobilya ve 26 doku ile birlikte SourceForge.net’te bulunan ücretsiz bir sürümdür aşağıdaki butondan indirebilirsiniz;

Sweet Home 3D indir

(Sürüm 7.0.2 – 80,8 MB)

1500 parça mobilya ve 418 doku paketi içeriyor. Microsoft Store’da bulunan ücretli bir sürümdür, otomatik olarak güncellenir ve aşağıdaki butondan indirebilirsiniz;

Microsoft Store – Sweet Home 3D indir

(Sürüm 7.0.3 – 252 MB)

İndirdikten sonra kurulum programını çalıştırın ve kurulum sihirbazındaki talimatları izleyin.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir