1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

TeamViewer 15.35.5 Windows/macOS/Linux Ücretsiz indir

TeamViewer 15.35.5 Ücretsiz indir
0

TeamViewer, bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmek için ücretsiz bir araçtır. Herhangi bir PC veya sunucuya anında internet bağlantısı kurmanızı ve uzaktan kontrol etmenizi sağlar.

En son performans, mümkün olan en iyi performans için optimize edilmiştir, bu da Yönetim Konsolu paneli için daha hızlı oturum açma ve yükleme süreleri anlamına gelir. Tüm cihazlara erişebileceğimiz bir beyaz liste de tanıtıldı. Bu mekanizma, her bilgisayar için erişim haklarını ayrı ayrı yönetmek için gereken süreyi azaltacaktır.

Güncelleme ayrıca, önceki tartışmalara geri dönebileceğiniz ve istediğiniz zaman gerekli bilgileri arayabileceğiniz sohbet geçmişini de sunar. Tüm içerikler şifreli olduğu için güvenlik ihmal edilmemiştir. Programın her kullanıcısı kendi profil resmini ekleyebilir veya yakındaki kişileri otomatik bulma işlevini kullanabilir. 4K monitörlerin artan popülaritesinin ardından, bu kalitedeki görüntülerin görüntülenmesi için destek getirildi.

TeamViewer ayrıca İnternet üzerinden uzak masaüstü paylaşımını, çift yönlü dosya aktarımını, VPN kanalı oluşturmayı ve iki faktörlü kimlik doğrulama ile hesap güvenliğini destekler (uzaktan bağlantı için parola kaybına karşı koruma sağlar).

TeamViewer, Windows’tan Apple Mac OS X’e kadar çeşitli işletim sistemleri için mevcuttur ve ayrıca platformlar arası çalışmayı da destekler; örneğin, bir Apple Macintosh bilgisayarını bir Windows bilgisayardan kontrol edebilirsiniz ve bunun tersi de mümkündür. Öğeleri daha hızlı sürükleyip bırakma, bağlantı ayarlarını uzak bilgisayarlara kaydetme, AVI formatına dönüştürme, toplantıları planlama, esnek bir program penceresine erişim ve daha iyi çalışma parametreleri sunar.

Yazılım sadece uzak makine yönetimi için değil, bunun için de faydalıdır; ekranınızı paylaşarak online eğitim yapabilirsiniz.

  • Boyut: 32 MB
  • Lisans: Ücretsiz Yazılım
  • Sistem Gereksinimi: Windows 11 10/7/8/macOS/Linux

TeamViewer 15.34.4 indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir