1. Anasayfa
  2. Teknoloji

SSD Sabrent Rocket 4 Plus İncelemesi

SSD Sabrent Rocket 4 Plus İncelemesi
0

Sabrent kısa süre önce şirketin piyasadaki en yüksek performanslı SSD olduğunu söylediği Rocket 4 Plus NVMe M2 SSD’yi duyurdu.

Sabrent Rocket 4 Plus, 7000 MB/sn sıralı okuma ve 6850 MB/sn sıralı yazma hızları ile önemli ölçüde daha yüksek performans sağlayan yeni nesil Phison PS5018-E18 SSD kontrol cihazını kullanıyor.

NVMe M2 SSD çözümlerinin performansı artık PCIe 4.0 x4 yuvalarının bant genişliği sınırlarına yaklaşıyor, ancak çoğu kullanıcı için bu tür hızların pratik kullanımı minimum düzeyde. Sabrent Rocket 4 Plus SSD, 500 GB, 1 TB, 1 TB ve 2 TB modellerinde mevcuttur ve birkaç gün önce 4 TB SSD piyasaya sürüldü.

Sabrent Rocket 4 Plus SSD'ler

Sabrent bugün Rocket 4 Plus NVMe M2 SSD için bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı. Yeni bellenim 1.2, bellenim 1.1 ile birlikte gönderilen ilk sürücü gruplarındaki bazı önbelleğe alma ve performans sorunlarını giderir.

SSD Sabrent Roket 4 Plus

Yazılım, Windows işletim sisteminde çalışan bir sürücü üretici yazılımı güncelleme aracı olarak sağlanır. Şirket, depolama cihazlarını yükseltmek için kullanıcılara ürün yazılımı 1.1 sürümü sunar. Bir bellenim güncellemesi sırasında verilerinizi yedeklemek için gerekli önlemler önerilir .

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir