1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Square Enix, E3 2021’de oyunlarını duyuracak

Square Enix, E3 2021’de oyunlarını duyuracak

Square Enix E3 2021 Yeni oyun duyuruları

Square Enix CEO’su Yosuke Matsuda , Twitter’da Aitaikimochi tarafından minnetle tercüme edilen XTREND ile yaptığı röportajda E3 2021’de yapılacak duyuru planlarını açıkladı.

Gelecek oyunlar hakkında soru sorulduğunda, Matsuda ilk olarak bilinen yeni oyunlar hakkında yorum yaptı “Başlangıçta ertelenen OUTRIDERS, 4/1 tarihinde yayınlandı ve NieR Replicant bu ay da çıkacak. FF7R Remake Intergrade Haziran ayında. “ Aitaikimochi tarafından yapılan bir çeviriye göre.

Matsuda, Square Enix’in bu yılki dijital E3 etkinliğine katılacağının ilk teyidi olan “Daha pek çok oyunumuz var, bu yüzden lütfen Haziran ayında duyurular yapabileceğimiz E3’ü dört gözle bekleyin” dedi.

Square Enix şimdiden bu yaz başka bir Square Enix Presents etkinliğine sahip olacak, bu baharın başlarında düzenlenen etkinliğe benzer , ancak bunun E3 konferansı mı yoksa ayrı bir etkinlik mi olacağı şu anda bilinmiyor.

Bu heyecan verici bir duyuru olsa da, henüz etkinlikte neyi açığa çıkarabileceklerine dair bir açıklama yok ve ayrıntılar şimdilik belirsiz tutuluyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap