1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Sharkoon, TK5M RGB Dört Fanlı PC Kasasını Tanıttı

Sharkoon, TK5M RGB Dört Fanlı PC Kasasını Tanıttı

Sharkoon, bilgisayar kasası ailesini TK5M RGB adlı bir modelle genişletti. Bu yenilik, Mini-ITX, Micro-ATX ve ATX anakartlarına dayalı oyun sistemleri oluşturmaya yöneliktir.

Kasa başlangıçta bir soğutma sistemi ile donatıldı: ön panelde üç adet 120mm RGB fan ve arkada bir tane daha fanı bulunuyor. MSI Mystic Light Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, ASRock Polychrome Sync teknolojileri ile uyumludur.

Sharkoon, TK5M RGB Kasası Yan Görünüm

Ayrık grafik hızlandırıcıların uzunluğu 335 mm’ye ulaşabilir. İki adet 3,5″ sürücü veya beş adet 2,5″ sürücü takabilirsiniz.

TK5M RGB, yan duvarı temperli camdan yapılmıştır ve kurulu ekipmanın harika bir görüntüsü ortaya çıkar. G/Ç panelinde iki adet USB 3.0 bağlantı noktası ve ayrıca USB 3.2 Gen 2 spesifikasyonuna sahip bir USB Type-C bağlantı noktası mevcuttur. Ayrıca standart kulaklık ve mikrofon jakları vardır. Gövde boyutları 411×200×456 mm’dir.

Sharkoon, TK5M RGB Kasa Üst Izgara

Sharkoon TK5M RGB ATX Bilgisayar Kasası

Sharkoon TK5M RGB ATX PC kasası, hava geçirgen örgü ön panel ve önceden monte edilmiş dört adet 120 mm RGB LED fan, soğutma donanımı için iyi bir sonuç sağlar. Aşağıdaki videoyu izleyerek kasanın tam halini ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Yazı Kaynakları
SHARKOON Technologies GmbH

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Çok iyi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir