1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Sessiz olun! Dark Power 12 Güç kaynağı serisi tanıtıldı

Sessiz olun! Dark Power 12  Güç kaynağı serisi tanıtıldı

Sessiz ol! 2007’den beri Almanya’daki bilgisayarlar için güç kaynaklarında pazar lideri olan Dark Power 12 serisini tanıtıyor. Seri, 80 PLUS Titanyum sertifikalı 750, 850 ve 1000 W’lık üç modelden, gelişmiş topoloji ve mükemmel denge için kanıtlanmış bir soğutma konseptinden oluşuyor verimlilik ve performans ile gürültüsüzlük arasında.

Yenisessiz olun! Güç kaynağı Dark Power 12, bilgisayar kullanıcılarının, hız aşırtmalı işlemciler veya grafik kartları için ideal olan dört adet 12 watt’lık veri yolunu tek bir yüksek güç çıkışında birleştirmelerine olanak tanır. sessiz ol! Üst düzey performansı tamamen modüler siyah örgülü kablolarla birleştirir.

sessiz ol! Dark Power 12

Güç kaynağı Dark Power 12, 80 PLUS Titanium sertifikalıdır. sessiz ol! DC tarafında gelişmiş bir “Active Rectifier + Full Bridge LLC + SR + DC-DC” topolojisi ve kablosuz dahili tasarım uygulayarak bu yüksek verimliliği elde etti. Dört adet 12 watt raydan maksimum güvenilirlik ve sinyal kalitesi için 105 derece hedef olarak derecelendirilmiş uzun ömürlü Japon kapasitörler gibi özel olarak birinci sınıf bileşenlere dayanır.

İç yapı sessiz olun! Dark Power 12

Patentli 135mm sessiz olun! PSU Silent Wings fan Dark Power 12

Yüksek kaliteli Dark Power 12 bileşenlerinin aşırı yük altında bile optimum soğutmasını sağlamak için sessiz olun! ödüllü 135mm Silent Wings fanını entegre etmek için yenilikçi bir yöntem geliştirdi. Fan düşük bir başlangıç ​​hızına sahiptir. Bu yarı pasif çözümler genellikle gereksiz stres yarattığından, neredeyse sessiz çalışır ve fanı sürekli olarak durdurma ve başlatma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Dark Power 12 Fan sessiz olun!

Dark power 12 Sessiz olmak için kapsamlı özellik seti!

Dark Power 12 bir hız aşırtma anahtarı içerir. Bu özellik, kullanıcıların bir düğmeye basarak veya isteğe bağlı bir jumper ile çoklu raydan tek raya geçmesine olanak tanıyarak aşırı hız aşırtma koşullarında kararlılığı artırır. Çelik gövde, görünümü iyileştirir ve eksiksiz bir modüler siyah örgülü kablo seti sunar. Yüksek kaliteli bileşenler ve yenilikçi soğutma tasarımı sayesinde sessiz olun! 10 yıllık üretici garantisi sağlar. sessiz ol! Dark Power 12 9 Mart’tan itibaren önerilen perakende fiyatı 199.90 $ / (750W), 239.90 $ / (850W) veya 1000W için 279.90 $ olarak satışa sunulacak.

Sessiz olun! Dark Power 12

Sessiz olun! Modüler sistem Dark Power 12

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir