1. Anasayfa
  2. Sektörel

Ses İzolasyonu Hakkında Genel Bilgi

Ses İzolasyonu Hakkında Genel Bilgi
0

Ses izolasyonunu tek cümle ile özetlemek gerekirse ses geçiş kaybını azaltarak ortamdaki rahatsız edici sesleri en aza indirgemektir. Günümüz dünyasında önemli sorun haline gelen ses kirliliği günlük hayatımızı olumsuz etkilemekle kalmıyor üstüne sağlığımızı da ciddi oranda tehlikeye sokuyor. Genellikle dışarıdan gelen seslere maruz kalıyoruz. Özellikle dışarıdan gelen sesler ya evimizde ya da ofisimizde bizi rahatsız etmektedir. Bunun tek çözümü ise ses izolasyonu sağlamaktır.

Turkish Acoustic ses izolasyon sorunlarınıza kaliteli hizmet sunarak kesim çözüm sağlıyor. Ses izolasyon konusunda yurtiçi ve yurtdışında güçlü referanslarla her zaman müşterimizin yüzünü güldürmeye başarmıştır.

Ses izolasyon malzemelerimizi dilediğiniz yerde (ev, ofis, toplantı salonları vs.) kullanabilir ve uygulayabilirsiniz. Uyguladığınız alandaki istenmeyen sesleri neredeyse yok edersiniz ve istediğiniz huzura kavuşabilirsiniz. Dekoratif görüntüsüyle beraber uygulanan alana şık bir görüntü sağlayabilirsiniz. Üstelik ses izolasyon malzemelerimiz yanmazlık özelliğine sahip olup kesinlikle alev ilerlemesi olmaz. Bu alanda sertifikalara sahiptir.

Turkish Acoustic her zaman 7/24 hizmetinizde olup sizlere en kaliteli ses izolasyonu sağlamaktadır. Bizi tercih edin “Sıradan olmaktan vazgeçin”.

Kaynak: https://www.sesyalitimsungerleri.com/akustik-silte.html

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir