1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Samsung’un Apple AirTag rakibi sipariş için hazır

Samsung’un Apple AirTag rakibi sipariş için hazır

Geçen ay Samsung , Apple AirTag‘in rakibi olan Galaxy SmartTag + tracker izleyiciyi duyurdu . Galaxy SmartTag + hem Bluetooth Düşük Enerji (BLE) hem de ultra geniş bant (UWB) teknolojisine sahiptir, böylece ürünlerinizi daha doğru bir şekilde bulabilirsiniz. AR’yi, akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak eksik ürününüzün bulunduğu yere doğru görsel olarak yönlendirmek için de kullanabilirsiniz. Yeni Samsung Galaxy SmartTag + artık Samsung.com‘dan sipariş edilebilir.

Samsung Galaxy SmartTag + İzleyici 1 Pack ve 2 Pack

  • AR Bulma, kayıp bir öğeyi SmartTag + takılı olarak bulmanız için benzersiz bir görsel yol sunar. Hatta hedefe vardığınızda parıldayan bir yeşil ışıkla yakın olduğunuzu bilmenizi bile sağlar. SmartThings uygulaması aracılığıyla telefonunuzun ekranındaki yolu gösterir.
  • Bluetooth destekli SmartTag + anahtarlara, çantalara veya kişisel eşyalara kolayca takılır. Kayıp öğenizin yakında olduğunu düşünüyor ancak tam olarak bulamıyorsanız, cep telefonunuzdaki zil düğmesine dokunun ve ayarladığınız ses seviyesinde sizi arayan tanıdık zil sesini takip edin.
  • Etiketlenen öğeniz kapsama dışında mı? Çevrimdışıyken bile, Galaxy Find Network’ü seçenler aracılığıyla sizin için bulmak üzere yakındaki cihazları kullanabilirsiniz. Öğelerinizi bulmak için sahip olduğunuz diğer cihazları bile kullanabilirsiniz.
  • SmartTag + ile akıllı eviniz çok daha kullanışlı hale geldi. SmartTag +, çeşitli SmartThings cihazlarını yalnızca bir düğmeye basarak kontrol edebilir, böylece daha içeri girmeden evinizdeki uyumlu ışıkları açabilirsiniz.
    Galaxy SmartTag + ‘ı Samsung.com’dan sipariş edebilirsiniz .

Yazı Kaynakları
mspoweruser

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir