1. Anasayfa
  2. Samsung

Samsung T5 EVO – 8 TB Harici SSD Satışa Çıkıyor

Samsung T5 EVO – 8 TB Harici SSD Satışa Çıkıyor
0

Samsung, USB 3.2 Gen1 arayüzüne sahip T5 EVO harici SSD sürücüsünü tanıttı. Yeni ürün, 2, 4 ve 8 TB‘lik kapasitelerde, bu kategorideki cihazlar için oldukça uygun bir fiyatla satışa sunulacak.

Samsung T5 EVO taşınabilir SSD’ler, ASMedia ASM235CM denetleyiciyi ve 176 katmanlı Samsung V-NAND QLC 7. nesil flash bellek yongalarını temel alır. Üretici, tüm SSD T5 EVO çeşitleri için 460 MB/s‘ye kadar sıralı okuma ve yazma hızları talep ediyor.

Samsung T5 EVO – 8 TB Harici SSD Satışa Çıkıyor

Cihazın boyutları 95×40×17 mm, ağırlığı 102 gramdır. Yeni ürün, 256 bit anahtarla AES şifrelemeyi destekliyor ve Windows, macOS ve Android işletim sistemleriyle uyumludur. Sürücüler kauçuk kaplı bir kasaya monte edilmiştir ve iki metreye kadar yükseklikten düşmeye karşı dayanıklıdır.

Samsung Portable SSD T5 EVO Ürün Özellikleri
Samsung Portable SSD T5 EVO Ürün Özellikleri

Üretici, Samsung T5 EVO sürücüleri için üç yıllık bir garanti sunuyor. 2 TB SSD için önerilen fiyat 189,99 ABD doları, 4 TB sürümün fiyatı 349,99 ABD doları ve 8 TB sürümün fiyatı 649,99 ABD dolarıdır. Samsung T5 EVO sürücüleri zaten satışta.

Yazı Kaynakları
Samsung, Kompakt Tasarımda 8 TB Kapasite Sunan Yeni Taşınabilir SSD T5 EVO'yu Tanıttı

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir