1. Anasayfa
  2. Tablet

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus ‘Mystic Navy’ rengine kavuşuyor

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus ‘Mystic Navy’ rengine kavuşuyor
0

Samsung, Samsung Galaxy Tab S7 ve S7 Plus tabletler için yeni Mystic Navy renginin dördüncü varyantını sunuyor. Ek olarak, Android 11 işletim sistemine dayalı One UI 3 yazılım güncellemesi birçok yeni ve kullanışlı özelliği içerir.

Samsung Galaxy Tab S7 ve S7 Plus geçen Ağustos ayında duyurulmuştu. Üç farklı renkte piyasaya sürüleniki gelişmiş Samsung tableti: Mystic Black, Mystic Silver, Mystic Bronze. Yeni rengin dördüncü versiyonu bu hafta eklendi; Mistik Donanma. İncelemeler, tabletin özellikle iyi ve rahat bir kullanıcı deneyimi sunduğunu gösteriyor. Yeni Android 11 tabanlı One UI 3 yazılım güncellemesi, 120Hz ekran yenileme ve çok yönlü özelliklerle, Tab S7 serisi size en iyisini sunar.

Samsung Tab S7 Mystic Navy 11 inç TFT LTPS ekrana sahipken, Tab S7 + 12,4 inç Süper AMOLED ekrana sahip. Böylesine geniş bir ekran, ister oyun, ister çizim veya kaydırma olsun, kendinizi en sevdiğiniz dünyaya tamamen kaptırmak için idealdir. Samsung Galaxy Tab S7 (Plus) İşlevsel Android Tablet Samsung tarafından yakın zamanda Galaxy Unpacked 2021, Galaxy Tab S7 ve Tab S7 + için yayınlanan yeni One UI 3 yazılım güncellemesi ile Mystic Navy tabletler en son güncellemeleri ve özellikleri aldı. Diğer cihazlardaki metinleri ve görüntüleri tabletinize veya tersi şekilde kopyalayabilir ve örneğin tabletinizi bilgisayarınıza bağlayarak kullanımınıza sunulan ekran sayısını artırabilirsiniz.

Samsung Tab S7 Mistik Lacivert

Tabletlerin diğer Samsung Galaxy ürünleriyle birleştirilmesi kolaydır. Örneğin, Galaxy Buds Pro kulaklıklı bir tablette video izliyor ve aralarında bir telefon görüşmesi mi yapıyorsunuz? Otomatik değiştirme işlevi daha sonra aramayı cevaplayabilmeniz için video oynatmayı duraklatır. Çağrı bittiğinde, video otomatik olarak yeniden oynatılmaya başlayacak ve ilgili sesi kulaklığınızda duyacaksınız. Samsung cihazları, hayatınızı olabildiğince eğlenceli ve konforlu hale getirmek için birbirini güçlendirecek şekilde tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Samsung Galaxy Tab S7 Plus fiyatı ve kullanılabilirliği

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 + Mystic Navy, Hollanda’da zaten mevcuttur. Galaxy Tab S7’nin önerilen perakende fiyatı 700 € (128 GB Wi-Fi). Galaxy Tab S7 Plus’ı satın almak ister misiniz? Ardından fiyatlar 900 Euro’dan (128 GB WiFi) başlıyor. Yeni renk seçeneğinin önerilen perakende fiyatı, mevcut diğer üç renk ile aynıdır.

25W hızlı şarj cihazı standart olarak gelir, ancak tablet 45W’ı destekler. Hızlı şarj özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız 45 watt’lık bir şarj cihazı satın almanız gerekir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir