1. Anasayfa
  2. Mobil

Samsung Galaxy S21 FE, temmuz ayında üretime gireceğini açıkladı

Samsung Galaxy S21 FE, temmuz ayında üretime gireceğini açıkladı
0

Samsung, Galaxy S21 FE‘yi tanıtarak uygun fiyatlı amiral gemileri çıkarma trendini sürdürmek istiyor. Ekran analisti Ross Young’a göre Samsung, Galaxy S21 FE’nin üretimine bugünden yaklaşık iki ay sonra Temmuz ayında başlamayı düşünüyor.

Geçen ay, Samsung Galaxy S21 FE’nin 19 Ağustos’ta piyasaya çıkacağını bildirmiştik . S21 FE, Temmuz ayında üretime girdiği için, S21 FE’nin ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Dahası, ekran analisti bize S21 FE’nin sunulacağı renk seçenekleri hakkında bazı bilgiler verdi. Young’a göre S21 FE, Gri, Açık Yeşil, Açık Mor, Beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunulacak.

Ancak bu, akıllı telefonun özellikleri hakkında hiçbir şey bilmediğimiz anlamına gelmez. Önceki söylentilere göre, Galaxy S21 FE, yaklaşık 6,4 inç düz ekrana sahip olacak ve 155,7 x 74,5 x 7,9 mm (arka kamera çıkıntısı ile 9,3 mm) boyutunda olacak. Akıllı telefonun 128GB / 256GB dahili depolama ile birleştirilmiş bir Exynos 2100 veya Snapdragon 888 yonga seti ile güçlendirilmesi bekleniyor. Akıllı telefonun da 5G bağlantısı sunması bekleniyor.

Diğer özellikler arasında 32MP selfie kamerası, ekran içi parmak izi okuyucusu, toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesi, GPS, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, NFC, USB Type-C bağlantı noktası, ters kablosuz şarj bulunur.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir