1. Anasayfa
  2. Sektörel

Rotring 300 Kalem Alternatiflerinin Özellikleri

Rotring 300 Kalem Alternatiflerinin Özellikleri
0

Rotring 300 kalem çeşitleri oldukça sevilen ve birçok kişi tarafından tercih edilen kalemlerden biridir. Tamamı plastik bir gövdeden oluşmaktadır. Böylelikle oldukça hafif bir ürün olarak bilinmektedir. Rahat bir kullanıma sahiptir. Denge de kullanabileceğiniz bir kalem çeşididir. Tutma kısmı dizaynı desenleri ve boyutu sayesinde uzun saatler boyunca elinizi yormadan elinizde kaymadan rahatlıkla yazı yazmanıza çizim yapmanıza imkân sağlar.

Altıgen şeklinde bir gövdesi bulunmaktadır. Böylelikle kalem çizim masası üzerinden kaymaz ve rahat bir kullanım keyfi sunar. Sabit uç kısmı sayesinde sayfanın görünümü engellenmez ve %100 hassas çizimler yapmanıza yardımcı olur. Gövdesinin üzerinde uç sertlik derecesi bulunmaktadır. Böylelikle aradığınız kalemi diğer kalemler arasından rahatlıkla bulabilirsiniz.

Rotring 300 Kalem Uç Derecesi

Rotring 300 Kalem uç dereceleri ise 0.5, 0.7 ve 2.0 milim uç kalınlığına sahiptir. Sizlerde ihtiyacınıza göre bu modelleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Bu kalemler sayesinde birbirinden güzel çizimler yapabilir yazılar yazabilirsiniz. Sizlerde ihtiyacınıza göre bu kalem modellerini satın almak isterseniz
https://www.guvensanat.com/rotring-verstail-kalem-n300-07mm-mekanik sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Merhabalar, ben Gizem Ceylan. Yazmayı okumayı ve seyahat etmeyi severim. Ürün incelemeleri ve güncel konular hakkında yazılar paylaşırım. En sevdiğim müzik ise Rap'tir.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir