1. Anasayfa
  2. Oyun

Resident Evil 4 Remake Oynanış Videosu

Resident Evil 4 Remake Oynanış Videosu
0

Capcom geliştiricileri sonunda Resident Evil 4 Remake‘in bir oynanış videosunu yayınladı. Oyun iyi görünüyor ve serinin çoğu hayranına hitap edebilir.

Resident Evil 4 Remake’in çıkışına yaklaşık 6 ay olmasına rağmen Capcom hala oyunla ilgili bir oynanış videosu sağlamıyor. Ancak dün gece (20 Ekim 2022) Resident Evil Showcase adında bir etkinlik vardı.

Resident Evil 4 Remake’in ilk oynanış videosu

Videoda, Leon Kennedy’nin İspanya’da bir köye gittiği oyunun neredeyse en başında görebiliyoruz. Burada kurtarması gereken Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın kayıp kızının izini bulur. Gördüğünüz gibi Capcom geliştiricileri orijinal korku filminin atmosferini olabildiğince aktarmaya çalışmışlar.

Ancak hepsi bu kadar değil, Capcom bize bir de fragman sundu. Resident Evil 4’ün ünlü karakterlerini gösterir bunlar: Ada Wong, Ashlia ve Ramon Salazar’dır. Bu yeniden yapım durumunda yaratıcıların orijinal oyuna sadık kalacağına dair umut veriyor.

Resident Evil 4 Remake, 24 Mart 2023’te PC, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Kahramanın figürünü içeren bir koleksiyoncu baskısı da satışa çıkacak.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir