1. Anasayfa
  2. Mobil

Vivo V2343 Teknik Özellikleri ve Geekbench Sonuçları Yayınlandı!

Vivo V2343 Teknik Özellikleri ve Geekbench Sonuçları Yayınlandı!

Vivo’nun yeni akıllı telefonu V2343, Geekbench veritabanında ortaya çıktı ve bazı önemli teknik özelliklerini gözler önüne serdi. Bu yeni cihaz, sekiz çekirdekli bir işlemci ile güçlendirilmiş ve 1.96 GHz temel saat hızına sahip. Ayrıca, akıllı telefonun 8 GB RAM ile donatılacağı da belirtiliyor, bu da çoğu görevi sorunsuz bir şekilde halledebileceğini gösteriyor.

V2343, Google’ın en son işletim sistemi Android 14 ile önceden yüklenmiş olarak gelecek, bu da cihazın Android 14’ün sunduğu tüm yeni özelliklerden ve iyileştirmelerden yararlanabileceği anlamına geliyor. Geekbench testlerinde, Vivo V2343’ün tek çekirdekli testte 3164 puan ve çok çekirdekli testte 7005 puan aldığı görülüyor. Bu skorlar oldukça etkileyici ve akıllı telefonun çoğu görevi sorunsuz bir şekilde yerine getirebileceğini gösteriyor.

Vivo v2343 Geekbench Performans Test Sonuçları

Ancak, cihazın diğer özellikleri hakkında henüz daha fazla bilgi mevcut değil. Vivo’nun V2343’ü önümüzdeki haftalar veya aylarda resmen duyurması bekleniyor. Bu süreçte, daha fazla bilgi edinmek için güncellemeleri takip etmek gerekecek.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir