1. Anasayfa
  2. Oyun

PUBG New State Dengesiz Bağlantı Sorunu Çözümü

PUBG New State Dengesiz Bağlantı Sorunu Çözümü
0

PUBG New State, son günlerde oyuncular tarafından konuşulan ve rekabet gösteren bir oyun türüdür. Oyun, yeni olması sebebi ile birlikte yaşanılan pubg new state dengesiz bağlantı sorunu oyuncuların moralini bozmaktadır. Bu sebepten dolayı sizler için bir kaç farklı çözüm yolu bulduk ve paylaşmak istedik.

PUBG New State, 2051 yılında geçmektedir ve neredeyse herkesin oynamış olduğu PUBG oyununun 2051 yılındaki hali olarak söyleyebiliriz. Pubg oyununda yılların geçmesini konu edinen New State, şuan 4 adet farklı harita içermektedir.

Oyun içerisinde yaşanılan bir sıkıntı olan bağlantı problemi maallesef oyunun sunucuları ile alakalı olduğu için net bir çözüm yolu bulunmamaktadır. Fakat sizlere denemeniz için bazı yöntemler sunmak istedik ki umarım faydalı bilgiler olacaktır.

VPN Kullanmayı Deneyin

Pubg New State oyununda bağlantı problemi yaşıyorsanız ve çözüm yolu arıyorsanız denemeniz gereken ilk yol VPN kullanmak olacaktır. VPN kullandığınızda internet bağlantı adresiniz değişeceği için oyun içerisinde bağlantı probleminiz ortadan kalkabilecektir.

Modeminizi Resetlemeyi Deneyin

Bir diğer çözüm yolumuz ise modem resetleme işlemidir. Modeminizi yeniden başlattığınız taktirde internet bağlantınız daha sağlıklı çalışacağı için oyun içerisinde hata payı çok daha az bir orana düşecektir.

İnternet Ağınızı Değiştirin

Oyunu oynarken eğer mobil veride iseniz Wifi’ye, Wifi’de iseniz Mobil veriye geçerek deneme yapabilirsiniz. Bu şekilde internetinizi değiştirmiş ve oyun sunucunuzda daha iyi bir performans almasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte pubg new state dengesiz bağlantı sorunu çözümünü paylaşmaktayız. Burada paylaştığımız çözüm yollarını deneyerek oyunda yaşadığınız problemi kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir