1. Anasayfa
  2. Oyun

Pubg Mobile Hileleri ve Oyun Haberleri Turkmmo`da!

Pubg Mobile Hileleri ve Oyun Haberleri Turkmmo`da!
0

PUBG ilk olarak 2018 yılında piyasaya çıktığında birçok kişinin ilgisini başarıyla çeken bir mobil oyundu ve birden fazla oyuncu tarafından oynanabilen bir oyundu. Android ve iOS kullanıcılarına sunulan PUBG telefonlar daha sonra PlayStation 4 için hazırlandı. Bu tarihten itibaren popülerliğini koruyan bir oyundur. Güncel oyun haberleri yapan sitelerde pubg mobile ile ilgili gelişmeler genel olarak en çok okunanlar arasına girmektedir.

Birçok oyun gibi, bu oyun da çeşitli teknikler kullanabilir. Bu teknikler sayesinde duvar görme, havada uçma, silah toplama gibi birçok tekniği gerçekleştirerek rakiplerinizi kolayca öldürebilirsiniz. Ayrıca oyuncuların kıyafetleri ve ganimetleri göstererek dikkati dağılabilir ve rakip oyuncuları hile yaparak öldürebilir.

PUBG Mobil Hile (ESP)

ESP, PUBG mobil oyunlarında bilinen en etkili tekniklerden biridir. Bu teknik sayesinde PUBG oynayan kişinin duygusal algısı iyileştirildi ve dolayısıyla bu gelişme sayesinde rakip oyuncunun göremediği veya algılayamadığı şeyleri algılaması mümkün hale geldi. Bu tür hilenin avantajları, oyuncunun adı ve konumu, sağlık çubuğu, ganimet ve hazine sandığı konumu gibi öğrenme bilgilerini içerir. Bu hileler peşitli Pubg mobile pazar alanı forumlarında satışa sunulmaktadır.

PUBG Mobil İçin Hileler Nasıl İndirilir? (ESP)

Bu hususlar göz önüne alındığında hilelerin nasıl indirileceği de oldukça önemlidir. PUBG mobile hile için indirme işlemi aşağıdaki adımlara göre gerçekleştirilebilir;

  • Öncelikle PUBG mobil oyunları Android’de Google Play Store’dan ve iOS’ta Apple Store’dan indirilir.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyun yükleme işlemine geçin.
  • Yükleme işlemi sırasında üçüncü taraf yüklemelerine izin verilmeli ve yüklemenin tamamlanması beklenmelidir.
  • Ardından cihazın menüsünde PUBG Mobile Hack simgesi görünecektir.
  • Bu ikona tıklayarak APK dosyasını açıp kurabilirsiniz.
  • Yani oyunda istediğiniz hileleri kullanabilirsiniz.

Pugb Uçma Hilesi

PUBG uçuş hileleri, PUBG oyuncuları tarafından en sık kullanılan hilelerden biridir. Birçok oyuncu bu tekniği rakiplerinin önüne geçmek için kullanır. Bu hile sayesinde PUBG oyuncuları temelde iki görevi tamamlayabiliyor. Bu görevlere diğer oyunculardan daha hızlı iniş veya uçma denir. Turkmmo gibi oyun forumlarında bu hilelerin kullanımlarına ilişkin daha detaylı anlatımlar mevcuttur.

PUBG oyununun başlangıcında, oyuncu bir paraşütle haritaya indi. İnişten sonra oyuncu, oyunda kullanılabilecek güvenli bir alan ve ekipman arıyor. Bu nedenle, ekipman ve güvenli alanlar bulmak açısından oyuna mümkün olduğunca erken başlamak çok önemlidir. Hile yapmak için uçmayı kullanırsanız, oyuncu oyunun başında haritaya daha hızlı inmek için paraşüt kullanır. Bu, hile kullanan oyuncuların diğer oyunculardan önce oyuna başlayacağı anlamına gelir. Oyuna erken başlayan oyuncular, en iyi ekipmanları edinerek oyun içerisinde rakiplerine karşı avantaj elde edebilirler.

PUBG Stratejisi

PUBG‘nin en önemli yönlerinden biri iyi bir stratejidir. Diğer oyuncular üzerinde baskı kurmak istiyorsanız, oyuncunun öncelikle iyi bir pozisyonu ve etkili bir stratejiyi desteklemesi gerekir. Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncu oyunun başında bir paraşütle yere iner.

Hile kullanılmadığı sürece her oyuncu aynı oranda düşer. Bu nedenle her oyuncu en iyi pozisyonu seçemez. Bu zamanda iyi bir pozisyon seçmek çok önemli, şans işi ve oyunda iyi bir strateji vardır. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak için https://www.turkmmo.com/ sitesinden destek alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir