1. Anasayfa
  2. Sektörel

Plastik Duba

Plastik Duba
0

Yol kenarlarında karşımıza çıkan küçük plastik ama dikkatimizi çok hızlı bir şekilde çeken plastik duba modelleri işlevsellikleri sebebiyle çok yoğun olarak kullanılmaktadır. Reklam, tanıtım sektöründe kullanılabildiği gibi uyarı ve yönlendirme amacıyla da çokça kullanılmaktadır. Bu dubalar ayakta kalmaları ve çok amaçlı olarak kullanılabilmeleri sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. En çok kullanım amacı trafik ve park uyarısı olan bu plastik dubalar uzun süreli kullanıma uygun olarak da tasarlanmıştır.

Plastik dubaların üzerindeki resimler, yazılar, logolar sonradan yapılarak bu plastik duba üzerine yapıştırılmaktadır. Duba üzerine yapıştırılacak olan tasarımlar özel cihazlarla basılarak sonradan yapıştırılmaktadır. Bu yapıştırılan kısım ve plastik dubalar her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak üretilmektedir.

Kaliteli Plastik Duba Seçimi

Kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun olarak satın alınan bu plastik duba modelleri birçok sektörün gözdesi olarak kullanılmaktadır. Bu plastik dubaların üzerine yapıştırılan uyarılar ve reklamlar dubaların sürekli ayakta durması sebebiyle hep gözler önünde olmaktadır. Bütün bu seçenekleri https://bayraksantekstil.com.tr/reklam-park-dubalari/ sayfasından inceleyerek size uygun olan duba modelini satın alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir