1. Anasayfa
  2. Sektörel

Pırlanta Kolye Fiyatları

Pırlanta Kolye Fiyatları
0

Takı sektöründe pırlanta kolye fiyatları çok merak edilmektedir. Bunun hakkında net bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü içerdiği taş sayısı arttıkça urunun fiyatı da yükselir. Dolayısıyla taş miktarı az olanların ücretleri diğerlerine oranla ucuzdur. Yıldız şeklindeki modelleri yaygın olarak satın alınır. Mavi ve siyah renk seçenekleri mevcuttur. Kullanılan zincirleri 8, 14 ya da 18 ayardır. Taş büyüklüğü ile sayısı arttıkça ürünün fiyatı da yükselir.

Pırlanta Kolye Çeşitleri

Tektaş, fantezi ve inci gibi çeşitleri vardır. Kadınların boyunlarını daha güzel bir şekilde göstermeyi sağlar. Işıltıları ile büyüleyici takılardır. 4C pırlanta özelliklerini ifade eder. Bunlar berraklık, renk, kesim ve karattır. Bu özelliklerin kalitesi ile ürünlerinki doğru orantılı şekilde değişir.

Davetler için özel çeşitleri vardır. Ayrıca klasik tarz ile uyumlu seçeneklerde piyasada yer alır. Kıyafetlere ayrı bir hava katan takılardır. Hem şık hem de dikkat çekici olmayı sağlar. Eğer gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız mutlaka kullanmalısınız. Daha fazla pırlanta kolye fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Işıl ışıl pırlanta kolyeler https://www.luxodiamond.com/pirlanta-kolyeler sayfamızda yer almaktadır.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir