1. Anasayfa
  2. Sektörel

Pijama

Pijama
0

Pijama Ürünlerindeki Farklı Seçenekler

Kadınların günün yorgunluğunu atmak için ev içinde sıkça giydiği ev giyim ürünü olan pijama modelleri geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Kadın pijama tekli alt olarak üretildiği gibi takım olarak ikili halinde de tasarlanıp kadınların beğenisine sunulmaktadır. Polyester ve penye kumaştan tasarlanan kadın pijama modelleri kadınlara konforlu bir giyim sağladığından dolayı kadınlar tarafından oldukça fazla ilgi görmektedir. Polyester kumaş başta olmak üzere saten, penye, polar ve ipek kumaşlarından tasarlanan kadın pijama modelleri her mevsim kadınların gözde ev giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Ev içinde giyilen kadın pijama takımları, genellikle cep detaylı yarım düğmeli ve puantiye desenli uzun kol pijama modelleridir. Kısa, sıfır ve uzun kol olarak tasarlanan leopar desenli ve önden düğmeli saten kadın pijama takımları en çok tercih edilen kadın pijama takımları arasındadır. Çiçek desenli vintage kısa ve sıfır kol pijama takımı modelleri kadınların sıcak yaz günlerinde kurtarıcı parçaları arasında yer almaktadır.

Kadın Pijama Takımı Modelleri Fiyatları

Kadınlara konforlu bir giyim sağlayan ev giyim ürünü kadın pijama takımı modellerinin fiyatları kumaşın türüne ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. İpek kadın pijama takımı modellerinin fiyatları polyester kadın pijama takımı modellerinin fiyatına göre daha yüksektir. Kadın pijama takımları geniş ürün yelpazesine sahip olduğundan dolayı her kadının bütçesine uygunluk göstermektedir. Zarif ve şık kadın pijama modellerini indirimli fiyatlarla https://www.sementa.com/kadin-pijama web sitesinden inceleyip satın alabilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir