1. Anasayfa
  2. Sektörel

Pharmaton

Pharmaton

Pharmaton Ginseng Çeşitleri ve Ürün Hakkında Bilgi

Fransız merkezli ilaç firması Sanofi’nin bünyesinde çalışan Pharmaton günlük vitamin ve mineral desteği sağlayan dünyaca ünlü bir ürün markasıdır. İnsan vücudunun gün boyu verimli çalışabilmesi için bazı vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Bunlar genellikle yemekle servis edilir. Bu temel bileşenler gıdalardan yeterli miktarlarda bulunmayabilir.

Bunun birçok sağlık nedeni var. Bazı hastalar bu vitamini içeren yiyecekleri yiyemeyebilir. Bu gibi durumlarda, yemeğinizle birlikte ek vitamin takviyesi almanız gerekebilir. Markalı kapsüller ve tabletler vücudun vitamin ve mineral tedarikini destekler. Ayrıca, Pharmaton, ülkemizdeki en popüler besin takviyeleri markalarından biridir.

Pharmaton Bileşenleri ve Omega 3

Birçok vitamin ve mineral açısından Pharmaton içeriği zengindir. Omega 3’ün yanı sıra C, E, B6, B2, B1, B12 ve D vitaminlerini de sunuyoruz. Ürün ailesinde önemli bir yer işgal eden Omega 3, vücudun beynin normal işleyişi ve kalp fonksiyonu için önemlidir. Bu özellikleri normal çalışma rutinlerine döndürmek iyi bir destek olabilir. Bu vitamin ve mineraller vücudun bağışıklık sisteminin gelişmesi ve organların işleyişi için gereklidir.

Bu vitaminler normal koşullarda gıdalardan alınabilir ancak bazı durumlarda vücut bu vitaminleri yeterli miktarda ememeyebilir. Bu, vücutta çeşitli sorunlara neden olabilir. Diyet takviyesi olarak kullanılan bu ürünler, günlük olarak ihtiyacınız olan vitaminlerin çoğunu sağlar. https://www.kozmela.com/pharmaton adresinden takviyelerinizi talep edebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir