1. Anasayfa
 2. Gündem

Pedalbox Nedir? Pedalbox Fiyatları

Pedalbox Nedir? Pedalbox Fiyatları
0

PedalBox deneyimini yaşayın: En sade sürüş keyfi

Heinz Performance’ın PedalBox ‘ı, tüm modern araçlar için gecikmeden hızlanmaya izin verir. Hızlı bir kurulumun ardından sürüş keyfi hemen başlayabilir.

Daha dinamik, geliştirilmiş gaz tepkisi, ayarlanabilir: PedalBox’ın 3 farklı modu vardır, “SPORT”, “SPORT Plus” ve “CITY”. Her program, sürücünün gaz kelebeğinin tepkisini kendi ihtiyaçlarına ve mevcut trafik durumuna göre eşleştirmesine olanak tanır. Her program, özel ayarların mümkün olduğu artı ve eksi düğmeleri kullanılarak ince ayarlanabilir!

PedalBox nasıl çalışır?

PedalBox, üreticinin hızlandırıcısının standart yanıt sürelerini iyileştirir. Daha sportif bir sürüş hissiyle gecikmeden motorun doğrudan tepkisi var.

Günümüzde çoğu araç “Drive-by-Wire” (ECT veya ECM olarak adlandırılır) ve eskiden olduğu gibi gönderilen kablo değildir (Bowden kablosu).

Modern sistemler tipik olarak aşırı sinyal gecikmesinden muzdariptir. PedalBox’ın kendisini bir çözüm olarak sunduğu ve aracın tüm potansiyelini açığa çıkarabildiği nokta budur.

PedalBox tam olarak ne sunuyor?

Eğri, sürücünün pedala basmasına motorun tepki verdiği hızı gösterir. Önemli olan arabanın geliştirdiği güç değil, bu gücü açığa çıkarmanın ne kadar süreceği. Zayıf bir tepki ve zor hızlanma açıkça görülüyor.

Daha dinamik

Hızlı hızlanma ve sıfır gecikme, otomobilin daha fazla sürüş keyfi ve daha dinamik bir sürüş davranışı sağlar.

İyileştirilmiş yanıt

Araç, birkaç saniye sonra gaz pedalına eskisi gibi basılmaz basılmaz tepki verir ve motor torku aynı kalsa da hızlanma çok daha hızlıdır.

Ayarlanabilir sürüş keyfi

Yalnızca bir program seçmenize değil, aynı zamanda bu programa tam olarak kişisel isteklerinize göre ince ayar yapmanıza da olanak tanıyan benzersiz bir sistem.

PedalBox ve PedalBox + Plus

Modern araçların gaz tepkisini iyileştirmek için Heinz, gaz pedalının elektroniğine bağlı bir tak ve çalıştır cihaz olan PedalBox’ı geliştirdi. Bu gaz kelebeği ayarlama sistemi, elektronik gaz kelebeği ile donatılmış tüm araçlar için tepkiyi iyileştirir. PedalBox + ile, ayarlama sistemi artık modern SENT teknolojisine sahip dijital kısıcılar için de mevcuttur.

PedalBox şu şekilde çalışır:

Gaz kelebeği ayarı, elektronik gaz pedalı ile modern araçların tepki süresini optimize eder. PedalBox ile araç, gaz pedalından gelen sinyallere çok daha hızlı yanıt verir. İyileştirilmiş gaz tepkisi sayesinde, sürücü kalkabilir ve daha hızlı yakalayabilir.

Yükleme Rehberi

 1. Zemin paspasını çıkarın. Montaj cıvatasını sökerek gaz pedalını ayırın. Ardından gazı çıkarın.
 2. Artık 2 tel görünür. Bunları çıkarın ve OEM konektörlerini PedalBox ile gaz pedalının konektörleriyle birlikte bağlayın.
 3. PedalBox’ı ürünle birlikte verilen cırt cırt ile asın.
 4. Gaz pedalını tekrar bağlayın.

Bunlar yeni PedalBox’ın yeni özellikleridir +

Modern araçların gaz tepkisini iyileştirmek için Heinz, gaz pedalının elektroniğine bağlı bir tak ve çalıştır cihaz olan PedalBox’ı geliştirdi. Bu gaz kelebeği ayarlama sistemi, elektronik gaz kelebeği ile donatılmış tüm araçlar için tepkiyi iyileştirir. PedalBox + ile, ayarlama sistemi artık modern SENT teknolojisine sahip dijital kısıcılar için de mevcuttur.

Mükemmel Ayar – Herkes için özel olarak ayarlanmış ayar: Mükemmel bir ayar sonucu için PedalBox +, her bir araca uyacak şekilde otomatik olarak ince ayar yapılır.

 • PedalBox + ile kendi aracınız için otomatik özelleştirilmiş ayarlama
 • Aracınızın özelliklerine mükemmel bir şekilde ayarlanmış tüm programların tam ayarları
 • Perfect Tune 3 kolay adımda etkinleştirilir

Daha da yüksek hassasiyet için en son DSP teknolojisi: Hızlı ve doğru sinyal aktarımına sahip son teknoloji ürünü yüksek performanslı mikroişlemciler mükemmel bir ayar sonucu sağlar.

 • Daha hızlı ve daha doğru sinyal aktarımı
 • Daha yüksek işlem hızı
 • Gerçek zamanlı yüksek performanslı mikro işlemciler

Pedalbox fiyatına sahibinden üzerinden bakabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir