1. Anasayfa
  2. Sektörel

Park Dubası

Park Dubası

Toplu alanlarda insanlara bazı kuralların hatırlatılması için çeşitli uyarı levhaları bulunmaktadır. Bu levhalar trafik işaretlerinin hatırlatılması için kullanılan dubalar olabilir. Bunun yanında insanların kendi yaşam alanlarına başkalarının girmesini veya park alanlarına başka araçların park edilmesini önlemek için park dubası kullanılmaktadır. Bu duba konulduğunda üzerinde yazılan uyarıya uygun olarak hareket edilmesi istenir.

Park dubaları üzerine farklı uyarılar yazılabilir. Bunun yanında park dubalarının temel üretim mantığı aynıdır. Bu dubalara reklam dubası da denilmektedir. Plastikten üretilen dubalar farklı boyutlarda ve farklı duruş şekli ile üretilmektedir. Temel mantığı ayakta durabilen uyarı levhası olan bu dubalar çok çeşitli noktalarda kullanılmaktadır.

Park Dubası Ne İçin Kullanılır

Reklam dubası olarak da adlandırılan bu uyarı levhaları çift yönlü olarak tasarlanmaktadır. Birbiriyle bağlantılı parçalardan oluşan dubaların uyarı kısmı üst kısma, büyük ve görünecek şekilde yazılmaktadır. Bu dubaların en büyük özelliği kendinize özel tasarım olarak hazırlatabilmenizdir. Katlanabilir çeşitleri de bulunan park dubası modellerini https://bayraksantekstil.com.tr/kategori/reklam-park-dubalari/ sayfasından inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan modeli seçtikten sonra burada siparişinizi verebilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir