1. Anasayfa
  2. İş Dünyası

Özgün butik web tasarım nedir? Medyatör anlatıyor!

Özgün butik web tasarım nedir? Medyatör anlatıyor!

İnternet çok büyük bir hızla gelişiyor. Bu sebeple, web siteleri arasındaki rekabet de giderek artıyor. Bu rekabette ön plana çıkabilmek için profesyonel bir web sitesine sahip olmak önemlidir. Alanında uzman bir ekiple faaliyet gösteren kayseri web tasarım ajansı müşterilerine en özgün ve gelişmiş web sitelerini sunuyor.

Firma, özel olarak müşterilerin beklentilerine yanıt vermeyi başardığı gibi, arama motorunun da taleplerine yanıt veriyor. Firma, zamanın ruhunu tam olarak yakalaması sayesinde, Avrupa Teknoloji Ödülleri 2021’de Web Tasarım kategorisinde ödül kazandı.

Web Tasarım Programları

Web sitesinin internet tarayıcısında görüntülenmesi için, web programlama dilleri ve tasarım araçları kullanılır. Bu kod dizininin zaman zaman güncellenmesi gereklidir. Bu sebeple, HTML, CSS ile statik web siteleri oluşturulurken CMS ile entegre edilmesi sayesinde güncellenebilir hale getiriliyor.

HTML ve CSS kodları özellikle mobil uyum sağlaması bakımından çok önemlidir. Bununla beraber, çok daha profesyonel web tasarımlarında; .NET, Framework, PHP, Mvc, Angular, JSP ve React gibi yardımcı yazılımlar da kullanılır. Firma, müşteri beklentisine en uygun web tasarımı, doğru kodlarla yazarak kısa sürede ortaya çıkarıyor.

Özgün Web Tasarım

İnternette web site sayısı tahmin edilemez seviyeye ulaştı. Bundan ötürü, özgünlük çok önemli bir hale geldi. Firma, her müşterisi için özgün web siteleri tasarlıyor. Müşterisinin faaliyet gösterdiği sektöre en uygun web siteyi tasarlayan firma, müşterilerinin hızlıca yükselmesine imkan sağlıyor.

Hazır şablonlardan yapılan web sitelerine kıyasla özgün tasarımlar kullanıcıların daha fazla ilgisini çekiyor. Ancak hepsi bu kadar değil, aynı zamanda özgün tasarımlar, Google tarafından da öne çıkarılıyor. Firmanın tasarladığı özgün web siteleri, Google’da önemli bir sıralama unsuru oluyor.

Firmanın bu hizmeti, web tasarım firmaları arasında özel bir yer edinmesine yardımcı oluyor. Medyatör, hizmet kalitesiyle Avrupa Teknoloji Ödülleri 2021’de Web Tasarım alanında ödüle layık görüldü.

Web Tasarım Fiyatları

Fiyat konusunda araştırma yapan kişiler, hazır şablonlarla yapılan web sitelerinin çok daha ucuza mal olduğunu görüyorlar. Ancak, işletmeye özel, %100 özgün bir web sitesinin fiyatı elbette daha pahalıdır.

Çünkü hazır şablon üzerinden web sitesi yapmanın hem maliyeti azdır hem de fazla zaman almaz. Oysa özgün tasarımın her aşaması çok dikkat gerektirir ve fazlaca emek gerektirir. Bu, web sitesini sıfırdan ve tamamen müşterinin beklentisine göre yapmaktır. Müşteri, web sitesi için fazla bütçe ayırmadıysa hazır bir şablondan site yaptırabilir. Ancak, profesyonel bir web sitesiyle, Google’da üst sıralara çıkmak istiyorsa o zaman özgün web tasarımı tercih etmelidir.

Dijital Pazarlama ve SEO Çözümleri

Firma, web tasarımla beraber, kapsamlı hizmet sunuyor. Dijital pazarlama alanında profesyonel çözüme ihtiyaç duyanlar firmadan destek alıyorlar. Öte yandan SEO hizmeti almak isteyenlerin de tercihi aynı şekilde dijital ajans oluyor. Firma, 13 yıllık deneyimi ve uzman kadrosuyla müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir